Selenoid Kilitlemeli Koruma Switchi

80°C ve 100psi’ye Kadar Yüksek Basınç Ve Yüksek Sıcaklıkta Kimyasal Yıkamaya Karşı Dirençli

  • Selenoid Kilitlemeli Koruma Switchi
    Selenoid Kilitlemeli Koruma Switchi

Beta Elektronik piyasaya IDEM SAFETY  KL4-SS koruma switchlerini sunuyor. Ayna parlaklığında 316 paslanmaz çelik yüzey ile selenoid kilitlemeli koruma switchi 3000N kilitleme ve buton opsiyonuna sahiptir. KL4-SS’in Anlık Talep Butonlu opsiyonu da standart versiyonu da 3000N gibi oldukça etkileyici bir güce ve IP69K korumaya sahiptir.

KL4-SS ürünü de diğer tüm IDEM switchler gibi Birleşik Krallık’ta tasarlandı ve üretildi. KL4-SS, gıda işleme, paketleme ve işleme endüstrileri başta olmak üzere tüm endüstri uygulamaları için mükemmel bir çözümdür.

IDEM’in KL4-SS serisi neredeyse tüm üretim ve endüstriyel koruma uygulamaları için uygundur. Ayna parlaklığında tasarlanan güçlü paslanmaz çelik gövdeli KL4-SS orta-büyük koruma kapılarını tehlikeli durum ortadan kalkana kadar kapalı tutmak için tasarlanmıştır. 

İki bağımsız kontak bloğu ile eşsiz mekanik dizaynı switche yüksek fonksiyonellik ve tanı özelliği sağlar ve KL4-SS 80°C dereceye kadar kimyasal yıkamaya ve 100psi’ye kadar basınca dayanıklıdır. Bu yüksek sıcaklıkta basınca dayanıklılık özelliği switchi gıda işleme, paketleme, farmakoloji ve petro-kimya gibi zorlu endüstrilerde kullanım için ideal kılmaktadır.

Opsiyonel talep butonu switch gövdesi üzerine entegre olduğu için, ayrı bir buton ve ekstra kablolama gerektiren standart switchlere göre daha kolay bağlantı sağladığı için hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlar. 

50mm’nin altında genişlik ile tasarlanan KL4-SS, endüstri standardı 50mm(2inch) olan çerçeve kesitlerine veya alanın dar olduğu diğer tüm uygulamalarda kullanılabilir. 

Dönebilen kafa kısmı sayesinde hem 8 farklı aktüator giriş pozisyonu sağlanır ve pratikte tüm bağlantı şekilleri sağlanmış olur.

KL4-SS ayrıca farklı aktüator seçenekleri de sunmaktadır; standart, düz, ağır hizmet tipi esnek ve paslanmaz çelik ağır hizmet tipi esnek aktüator. 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim