PROFINET Sviç

4 /8 /16-port ve yönetilebilir

  • PROFINET Sviç
    PROFINET Sviç
  • PROFINET Sviç
    PROFINET Sviç
  • PROFINET Sviç
    PROFINET Sviç

Emikon Otomasyon’un temsilciliğini yaptığı 16 port’a kadar olan opsiyonlarıyla yönetilebilir PROFINET sviç ile zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın. Uygunluk Sınıfı B olan, PROFINET desteği ile MRP istemcisi olarak ring redundancy sayesinde iletim güvenliği sunar. 
Bir PROFINET svicin en önemli işlevlerinden biri, makine ağındaki PROFINET veri trafiğinin öncelik sırasına sokulmasıdır. Sviç, verinin; bir web sorgusu, bir FTP dosya iletimi, bir ortam akışı veya bir PROFINET verisi olup olmadığını ayırt edebilir. Yüksek ağ trafiği olduğu durumlarda, PROFINET verileri, kayıpları önlemek için öncelikle iletilmelidir. PROFINET svici, GSDML dosyasıyla, kolay bir biçimde otomasyon ortamınıza entegre edebilirsiniz. Telnet veya SSH ile diyagnostik ve/veya konfigürasyon gerçekleştirmek de mümkündür. LLPD, DCP ve hatta diyagnostik alarmları gibi desteklenen PROFINET protokolleri kolaylıkla yapılandırılabilir ve yönetilebilir. 

Başlıca Özellikleri

-PROFINET verilerinin önceliklendirilmesi
-Neighborhood detection, bozulan cihazı değiştirip, yenisini taktığınızda, profinet sviç sayesinde tekar konfigürasyon yapmanıza gerek kalmaz. 
-GSDML dosyasıyla otomasyon ağına entegrasyon
-PROFINET ve web arayüzü üzerinden hızlı, basit konfigürasyon ve diyagnostik
-Medya artıklılığı(redundancy): MRP istemcisi
-Ağ sorunları için bağlantı noktası yansıtma(port mirroring) ve diyagnostik alarmları
-PROFINET Uygunluk Sınıfı B
-4/8/16 x 100 Mbps RJ 45 portlu yönetilebilir sviç
-Cihaz adı üzerinden konfigürasyon atama
-Programlama cihazı olmadan cihaz değişimi

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim