Profi Line Rack anahtarı

28 portu ile endüstriyel ortamlarda daha büyük ünitelerin kablolanması için

  • Profi Line Rack anahtarı
    Profi Line Rack anahtarı

Euromicron bağlı ortağı MICROSENS, sağlam ve yüksek kullanılabilirlik sahibi anahtar serisini genişletiyor. Yeni fansız anahtar, güvenilirlik için azami gereklilikler ile birlikte artan bağlantı talebi olduğunda ve mekanik fanların kullanımının mümkün olmadığı yerlerde devreye girer.
28 portu ile, MICROSENS endüstriyel anahtarların yeni en iyisi, hem endüstriyel ortamlarda daha büyük ünitelerin kablolanması hem de kurum içi uygulamalar için uygundur. Ölçeklenebilir ve genişbantlı bağlantısıyla, en yüksek performansı ve uygulamaların maksimum kullanılabilirliğini sunar. Güçlü tasarım, -40 ila + 75°C arasındaki sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sağlar.
Uygulama seçenekleri, yol kenarındaki kontrol kabini ile ofis alanındaki yükseltilmiş zemin arasında değişim göstermektedir. Aktif bir konsolidasyon noktası olarak, MICROSENS Fiber To The Office konseptine dayanan bölmesiz ofisler için uygun maliyetli ağ yapılarını oluşturur. Yeni anahtar, kontrol istasyonları, gözetim uygulamaları veya eğitim tesisleri için de ideal bir çözümdür.
Sağlam tasarım ve rahat kullanım
Anahtar, sağlam ve kompakt bir metal şaseye sahiptir. Düşük montaj derinliği, kolay erişim için kontrol kabinine, asma tavana veya yükseltilmiş zemine yerleştirilebilmesini sağlar. Kablolamayı kolaylaştırmak için tüm bağlantılar ön panelde bulunmaktadır. 19 inçlik anahtar, küçük dağıtım üniteleri için özellikle ilgi çekici bir çözümdür.
Fansız ve son derece güvenilir
Profi Line Rack anahtarı, en yüksek kullanılabilirlik ve en kısa kurtarma sürelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Ağ yedeklemeleri, hem SFP bağlantı noktaları hem de bakır girişler aracılığıyla kurulabilir. Arıza durumunda, özel bir halka yedek mekanizması, bir ağ düğümünde arıza veya hat kesilmesi tespit eder ve ağın milisaniyeler içinde otomatik olarak yeniden yapılandırılmasını sağlar. Ayrıca, güvenli yönetim protokolleri ile izleme mümkündür.
Yeni Profi Line rack, PoE / PoE+ 'yu da destekleyen 24x10 / 100 / 1000T bakır girişlere sahiptir. Maksimum anahtar çıkış gücü 420 W'dir. Bir uplink olarak, dört adet çift hızlı 10G / 1G SFP + ve SFP bağlantısı mevcuttur. Bir çıkış yolu olarak, dört adet çift hızlı 10G / 1G SFP+ ve SFP bağlantısı mevcuttur. Fiber optik bağlantı, genişletilmiş bir sıcaklık aralığı ile özel alıcı-vericiler 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim