Otomatik Tanımlama Cihazları

Geniş hacimli veri çözümleri, veri işlemin görselleştirmesi ve küresel veri şeffaflığında sürekli işlem optimizasyonunu sağlar

 • Otomatik Tanımlama Cihazları
  Otomatik Tanımlama Cihazları
 • Otomatik Tanımlama Cihazları
  Otomatik Tanımlama Cihazları
 • Otomatik Tanımlama Cihazları
  Otomatik Tanımlama Cihazları
 • Otomatik Tanımlama Cihazları
  Otomatik Tanımlama Cihazları

Günümüzde, üzerine efektif çözümler sunmak için birden fazla teknolojiye ihtiyaç duyulmaktadır. SICK ile bu seçeneğe sahipsiniz.
SICK kamera teknolojilerinde öncü, endüstriyel kod okumada bir RFID uzmanı ve haberleşme ile büyük data yapılarında uzman olarak tanınmaktadır. Tanımlama teknolojileri uzmanlarımız dünyanın her yerinde ve endüstrinizde uzman olarak yanı başınızda bulunmaktadır. Günlük zorluklarınızın üstesinden gelmek için bir kameradan fazlasına ihtiyaç duyabilirsiniz. O zaman, yanınızda olan uzmanlarımız sizlere zeki çözümler ile gerçek ihtiyacınız konusunda yardımcı olmaktadır.
 

En iyi teknoloji, uygulamanızın ihtiyacı olandır
Her tanımlama projesinde için aynı soru sorulur: Hangi teknoloji en iyisidir? Yaşam içerisinde olduğu gibi, bu soru için de sadece tek bir cevap yoktur. En iyi çözüm, her zaman uygulamanın kendine özgü teknik ve ekonomik koşullarına uygun olandır.
Üç tanımlama teknolojisi, uzun yıllardan bu yana OT/VT sektöründe hizmet etmektedir: RFID, lazer tabanlı barkod okuyucular ve kamera bazlı kod okuyucular. Otomatik tanımlama tedarikçisi olarak SICK, sadece tüm ana teknolojilerde uzmanlaşmamış, aynı zamanda da kendi teknoloji portföyünden doğru ürünlerin seçilmesini sağlamak için doğru soruları ortaya çıkartmıştır. SICK, SVP (SICK Görselleştirme Platformu) gibi geniş hacimli veri çözümlerini, veri işleminizi görselleştirmek ve küresel veri şeffaflığı bağlamında sürekli işlem optimizasyonunu sağlamayı sunmaktadır.

Kamera Bazlı Kod Okuyucular
Kamera bazlı kod okuyucular, birden çok kod tipinin okuma esnekliği ile donatılmışlardır. 1B barkodları okumaya ek olarak, 2B kodları tanımlayacak geniş kapsamlı görüntü işlemci algoritmalarına da sahiptir. 2B kodlara örnek olarak sıklıkla kullanılan Data Matrix, QR, MaxiCodes ve aynı zamanda da OCR (Optik Karakter Tanıma)’dır. Kolay ve hızlı bir şekilde barkod ile karekod arasında geçiş yapabilmektedir. 

 • Esnek kod okuma (1D, 2D ve OCR)
 • Analiz veya veri arşivleme için canlı görüntü veya görüntü depolama
 • Tek bir cihaz ile çok yönlü okuma
 • Hasarlı kodları okuma, değerlendirme ve analiz etme
 • Farklı çözünürlükteki kodları rahatlıkla okuyabilme
 • Hareketli parçalarının olmaması
   

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim