Pazartesi, 18 Aralık 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Montaj Makineleri

Çok Yönlü Ve Kompakt – Kesici Halkaların Ve 37°'Lik Eğimli Uçların Montajı

Yayın tarihi Temmuz 28, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Stauff, yeni kesici halka montaj makinesi SPR-PRC-MA ile hidrolik bağlantı teknolojisi için kompakt ve mümkün olduğunca değişken kullanılabilir bir makine isteyen müşterileri hedef alır. SPR-PRC-MA, hem kesici halkaların hem de eğimli boru uçlarının montajı için uygundur. Kesici halka montajı için gerekli olan basınç, isteğe bağlı olarak otomatik olarak belirlenebilir veya manuel olarak ayarlanabilir.

Stauff Press serisi sağlam, elektro-hidrolik çalıştırılan tezgah üstü cihaz, ISO 8434-1 / DIN 2353 uyarınca hafif ve ağır seri kesici halkaları, dış çapı 6 mm ile 42 mm arasında olan boru uçlarına monte etmek için uygundur. Sadece birkaç işlemle değiştirilebilir takım başlıkları sayesinde makine ayrıca 42 x 4 mm'ye kadar ölçülerde olan hafif seri boruları ve 38 x 5 mm'ye kadar olan ağır seri boruları, DIN 3949 veya SAE J514 / ISO 8434-2 uyarınca 37°'lik eğimli uçlarla donatabilir. Uygun montaj takımları ile inç biriminde boyutlandırılmış olan, 1 1/2 inçe kadar boru hatları da standartlara uygun bir şekilde eğimli uçlarla donatılabilir.

Makine gövdesinin kompakt geometrisi ve optimize edilmiş montaj alanı sayesinde daha küçük bükülme yarıçaplarına ve karmaşık geometrilere sahip boru kavisleri de sorunsuz bir şekilde işlenebilir. Kesici halka, montaj takımlarında kayıtlı olan boru ölçüleri yardımıyla gerekli olan basınç değerlerini otomatik olarak algılayan bir takım başlığı aracılığıyla monte edilir. Böylelikle montaj hatalarının meydana gelme tehlikesi azalır ve aynı zamanda yüksek bir işleme kalitesi elde edilir. Makinenin dahili belleğinde çap başına en fazla 7 montaj programı kayıtlıdır. Çelik E235 ve E355 ile paslanmaz çelik 316 boru malzemeleri varsayılan olarak önceden programlanmıştır.

Alternatif olarak, basınç ayarının sadece manuel olarak kumanda düğmesi ve aydınlatmalı parametre göstergesi üzerinden yapıldığı ikinci bir takım başlığı kullanılabilir. Stauff Connect ürün serisi kesici halkaların montajı için önerilen ayar değerleri, makine ile birlikte teslim edilir. Yeni montaj makinesi geliştirilirken boru çapının uyarlanması veya işleme yöntemi değişikliği de dahil olmak üzere mümkün olduğunca kısa ayarlama, montaj ve takım değiştirme süreleri ön planda tutulmuştur. Böylelikle yüksek ekonomiklik, tekrarlanabilirlik ve proses güvenliği ile küçük ve orta parça sayılarını işlemek için gerekli ön koşul sağlanır. Kullanıcı tarafından ihtiyaca göre ayarlanabilir silindir geri stroku da montaj sürelerinin kısalmasına katkıda bulunur. Bu özellikleri ile SPR-PRC-M, kullanıcı, küçük ve orta üretim miktarlarında da başarılı olan kompakt ve mümkün olduğunca çok yönlü kullanılabilir bir makine istediğinde, ilk tercihtir.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Walter Stauffenberg GmbH & Co. KG

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Im Ehrenfeld 4

58791 Werdohl

Tel.: +49-2392-916-0
Faks: +49-2392-2505


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun