Mikro Denetleyiciler

Özellikle kritik otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için uygun

  • Mikro Denetleyiciler
    Mikro Denetleyiciler

Hitex, yenilikçi SafeTpack için "gömülü dünya 2019" da prestijli "gömülü ödül" ünvanını aldı. Bu istenen ödülüyle Hitex, özellikle yenilikçi gelişmelere yönelik uzman jüri heyeti tarafından dördüncü kez onurlandırıldı.

SafeTpack, Hitex'in Infineon'un ikinci nesil AURIX 32-bit mikro denetleyicileri için hızlı ve güvenli ISO 26262 veya IEC 61508 güvenlik sertifikası için kapsamlı çözümüdür. SafeTpack AURIX TC3xx mimarisinin mikro denetleyicileri için bir güvenlik çözümüdür. Bağlanabilirlik, güvenlik ve fonksiyonel güvenlik için entegre özellikler sayesinde, bu mikro denetleyiciler güvenlik açısından özellikle kritik otomotiv ve endüstriyel uygulamalar için uygundur. Yapı taşları, Lockstep teknolojisine ek olarak Mantık Dahili Testleri (LBIST) içerir.

SafeTpack, karmaşık LBIST ve AURIX'in diğer güvenlik özelliklerini yöneterek işlevsel güvenlik sağlar. SafeTpack, program akış izleme (güvenlikle ilgili tüm kodların yürütülmesini sağlamak için) veya çevre birimlerinin döngüsel kontrolü gibi ek güvenlik işlevleri sağlar. CPU ve dahili veri yollarının düzgün çalışmasını sağlamak için başlatmayı ve çevrim testlerinin yürütülmesini koordine eder. Ayrıca bekçi sistemi ve isteğe bağlı birleşik bekçi köpeği ve güç kontrol cihazını da yönetir (örneğin TLF3558). SafeTpack'ın modüler sistemi, bireysel fonksiyonların özelleştirilmesini ve desteklenmesini kolaylaştırır. SafeTpack AUTOSAR ile veya AUTOSAR olmadan kullanılabilir.

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

More articles İletişim