Mekatronik Anahtar

  Sor / bana ulaş

Alanın sınırlı olduğu uygulamalar için ideal çözüm

Makineler & Aletler

Mekatronik Anahtar
Mekatronik Anahtar

Atlas Copco’nun MWR mekatronik sisteminin hata önleyici özellikleri sayesinde bağlantılarınızın kalitesini kayda değer bir şekilde arttırabilirsiniz. 

Bir mandallı anahtarın verimliliğini, elektronik bir anahtarın izlenebilirlikekatronik Anahtar özelliği ile birleştiren bu akıllı vidalama sistemleri akıllıca bir yatırımdır. Bu oldukça verimli anahtarın en küçük modelini kullanarak, standart bir aletin ulaşamayacağı yerlerdeki bağlantılara ulaşılabilir. Online sonuçlar, sıkıştırma sürecini başından sonuna izleme olanağı verir.

Mekanik "mandallı" anahtarı esas alan MWR mekatronik anahtarının verimliliği çok yüksektir. "Mandalın" fiziksel geri bildirimi sayesinde, bununla ilgili eğitim almamış işçiler bile anahtarı kolaylıkla kullanabilirler ve bu sayede eğitim süresi de oldukça kısalır.

Sıkıştırma süreçlerinde geri bildirim, renkli LED'ler ile birleştirildiğinde MWR mekanizmasının kendi özgü "mandalı" ile oldukça açıktır. Gerektiğinde MWR mekatronik sistemi, Focus kontrol cihazına bağlı sinyal lambaları ile tamamlanabilir.

Boyutu ve performansı, MWR anahtarlarını, alanın sınırlı olduğu uygulamalar için ideal çözüm yapmaktadır. Tüm fonksiyonellikler, bu kompakt tasarımla sunulmaktadır.

Kontrol cihazı Focus 60 veya 61 ile birlikte kullanılan MWR mekatronik serisinde, mandallı anahtarın kolay kullanım özelliği, elektronik anahtarların kontrol edilen sıkıştırma olanakları ile birleştirilmiştir. İsteğe bağlı temin edilen barkot tarayıcı sayesinde işe kolayca başlayabilir ve ilave bilgiler eklenebilir. Mekatronik sistemi, anahtar üzerindeki LED'ler veya isteğe bağlı olarak temin edilen ayrı bir sinyal lambası ile geri bildirim yapabilmektedir. Aynı anda iki operatörü yönetmek ve tek bir istasyona en fazla 10 farklı MWR anahtarı tahsis etmek mümkündür. Focus 60 tipi kontrol cihazı, tüm gerekli sıkıştırma bilgilerinin kolayca toplanmasını sağlar. Gelişmiş Kontrol Cihazı modeli Focus 61 ise montaj süreçleri için ek fonksiyonellikler sunar. Süreç, Atlas Copco Açık Protokolü ile yönetilebilir ve sonuçlar, TOOLSNET'e aktarılabilir.

Tüm sıkıştırma süreci boyunca MWR Anahtarı üç parametreyi gözlemleyecektir. Doğru açıya ulaşıldığını, doğru torkun uygulandığını ve operatörün doğru zamanda işlemi bırakıp bırakmadığını inceleyecektir. 
 
Mekatronik sistemin programlanmasında kullanılan standart yazılım TTBLM, planlama mühendisinin, Focus 60 ve 61 için tüm bağlantı ayarlarını, toplu ayarları ve iş ayarlarını yapmasını sağlar. Mevcut olan Focus 60/61 kontrol cihazlarının bir listesini, LAN/Ethernet üzerinden alabilir ve uygulamayı, ofisten yönetmek için bunlardan herhangi birine bağlanabilir. TTBLM, bir tesisteki her bir MWR'nin durumuyla ilgili batarya seviyesi, kalibrasyon ve emre amadelik gibi genel bilgileri verir.
Canlı monitör, renklere göre anahtarın durumuyla ilgili sonuçları online olarak görüntüler.

Tarihinde yayınlanan Nisan 18, 2018 - (1711 Görüntüleme)
Tedarikçi Onur Dil
Atlas Copco Makinalari Imalat A.S.
Istasyon Mah.Ibisaga Cad. No:6 Tuzla
34940 - Turkey
+90-216-5810581
+90-216-5810582
Tüm şirket profilini görün
Yer
Bu tedarikçinin başka ürünleri
İlgili Makaleler
Fronius Hidrojen Yakıt Otobüsü
Toyota’nın Seçimi ZF ve Mobileye Güvenlik Teknolojisi
Tezmaksan 40’ıncı yılında hedeflerine emin adımlarla ilerliyor
Havacılık ve İmalat Sanayinin Lider Firmaları Arasında Siz de Yerinizi Alın!
Coşkunöz Holding’de Üst Düzey Atama
BİMED Teknik Aletler Genel Müdür Yardımcısı Tolga YAROĞLU ile yapılan Röportaj
OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO
Makinecilerin 2021 ihracat hedefi 20 milyar dolar
CIIE, Çin Pazarına Girmenin En İdeal Yolu
Fronius, tedarik işletmeleri için prototip kaynağı yapıyor
Demiryolu Taşıtları, ESİT Test Cihazları ile Daha Güvenli, Daha Hızlı
ZF; Geleceğe Hazır.
Schaeffler; Çığır açan Teknoloji: MPAX kafesli rulmanlar
petes; Kuruluşu 1963 'dan bu yana Otomotiv Servis Ekipmanları sektöründe öncü firmalardandır.
EREN Balata; Güvenlik Öncelik.
Kardeş Elektrik; Raylı Sistemlere Profesyonel Çözümler
Selectron; Trenler için Otomasyon Çözümleri
Harting Han Endüstriyel Konnektörler
FMC Hidrolik, Raylı Sistemlerde Yerli ve Milli üretim çalışmalarına odaklandı
PANEL; Ray Bağlantı Sistemleri