LED E-Kitap ile En Yeni LED Uygulamalarını Tasarlayın!

Bu Microchip e-Kitabında, ayarlanabilir LED'leri kullanan insan merkezli aydınlatmanın, bir cep telefonundaki bir uygulama tarafından yönlendirilen daha karmaşık güç yönetimi teknikleriyle insanların yaşamlarına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, en yeni akıllı sokak lambalarının, merkezi yönetim için güç verimli kontrolü kablosuz bağlantılarla...

  • LED E-Kitap ile En Yeni LED Uygulamalarını Tasarlayın!
    LED E-Kitap ile En Yeni LED Uygulamalarını Tasarlayın!

Bu Microchip e-Kitabında, ayarlanabilir LED'leri kullanan insan merkezli aydınlatmanın, bir cep telefonundaki bir uygulama tarafından yönlendirilen daha karmaşık güç yönetimi teknikleriyle insanların yaşamlarına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, en yeni akıllı sokak lambalarının, merkezi yönetim için güç verimli kontrolü kablosuz bağlantılarla nasıl birleştirdiğini, kamu güvenliğini artırdığını ve işletme maliyetlerini nasıl azalttığını keşfedeceksiniz.

Son olarak, UVC ve Acil Aydınlatma tasarımı hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz.

Bu uygulamalar, kısılabilir LED'lerin nasıl tasarlanacağına, daha fazla güç verimliliği için düşük voltajlı başlatma için bir destek sürücüsüne ve bir PWM kontrol cihazının sabit akım güç kaynağı endişelerini nasıl ele aldığına ilişkin ayrıntılı kılavuzlarla birlikte şimdi indirebileceğiniz Akıllı Aydınlatma e-Kitabında ele alınmaktadır. .

Akıllı Aydınlatma e-Kitabında ayrıntıları verilen teknikler ve uygulamalar, en yeni LED aydınlatma sistemlerini geliştirmek için ayrıntılı bir kılavuz sunar.

Daha fazla bilgi edinin!