Kablo bıçakları, sıyırma penseleri ve multi fonksiyonel sıyırıcılar

Her türde kablonun hassas, hızlı ve güvenli bir şekilde soyulması için

  • Kablo bıçakları, sıyırma penseleri ve multi fonksiyonel sıyırıcılar
    Kablo bıçakları, sıyırma penseleri ve multi fonksiyonel sıyırıcılar

WEICON TOOLS 1967'den beri geniş bir el aletleri yelpazesi geliştirip üretmekte, 1990 yılından bu yana da, Ascheberg'den Krampe Werkzeuge GmbH & Co. KG ile birlikte çalışmaktadır. WEICON TOOLS, her türde kablonun hassas, hızlı ve güvenli bir şekilde soyulması için kablo bıçakları, sıyırma penseleri ve multi fonksiyonel sıyırıcılar sunuyor. 

Birinci önceliğinin her zaman üstün kalite olduğunu belirten WEICON TOOLS, ürün gelişiminin her aşamasında teknolojinin en ileri araçlarını kullanmaktadır. Örneğin yeni araç tasarımı sürecinde modern bir 3D yazıcı ile numunelerini üretmektedir.

WEICON TOOLS, TÜV Nord GS onaylı olup, iş güvenliği hususları göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. TÜV, Almanca “Technischer Überwachungsverein”in kısaltmasıdır; bu, Teknik Muayene Derneği anlamına gelir. GS, Almanca “geprüfte Sicherheit” yani “Test Edilmiş Güvenlik” kelimelerinin kısaltmasıdır. GS onayı, başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada tüketiciler seviyesinde tanınan ve kabul edilen bir ürün güvenliği onayıdır.

Bir diğer önceliği müşterileri memnuniyeti olan WEICON TOOLS, çok sayıda renk kombinasyonunda, özel logo baskılı el aletleri üreterek müşterilerine özel hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda kullanım alanına özel ürünler geliştiren WEICON TOOLS, Solar serisi ile güneş enerjisi sektöründeki kablolar için kullanılan, sarı renkte özel bir seri geliştirmiştir. Bunun yanında %97 yenilenebilir kaynaklardan üretilen, geri dönüştürülebilir el aletlerinden oluşan Green Line serisi ile çevre dostu bir firma olduğunu göstermiştir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim