IoT Edge Server

Veri Merkezinin Ötesinde Hiper Yakınsama Faydaları Sağlıyor

  • Tedarikçi EuroTech SpA
  • Mayıs 24, 2019
  • 105 Görüntüleme
  • IoT Edge Server
    IoT Edge Server

Eurotech bugün BoltCOR 30-17 Intel Xeon D tabanlı Edge Server'ın VMware vSphere sertifika testlerini geçtiğini ve VMware Donanım Uyumluluk Listesi'nin (HCL) bir parçası olduğunu açıkladı. HCL, her bir ESXi / vSphere sürümü tarafından desteklenen tüm donanım bileşenlerini listeler. Bu, şirketin VMware vSphere ile birleştirilmiş ve onaylanmış piyasaya yapılandırmaları sunmasını sağlar. 
Zahmetli ve zorlu ortamlar için tasarlanan BoltCOR 30-17 güçlü, sağlamlaştırılmış uç sunucu ailesi, ulaşım, Endüstri 4.0/ imalat, akıllı enerji veya perakende gibi dikey pazarların ihtiyaçlarını karşılar. BoltCOR 30-17, TX sıcaklık sınıfındaki haddeleme stok uygulamalarının gereksinimlerini aşacak şekilde tasarlanmış, birçok yapılandırma seçeneğine sahip, fansız bir EN50155 sertifikalı sunucudur. Uç sunucunun kompakt 19 ”1U rafa monte kısa derinlikli form faktörü, alandaki ve kısıtlı araç içi kurulumların çoğunda bile kullanılmasına izin verir. Tutarlı performans, uzun vadeli ürün desteği ve güvenilirliğin şart olduğu her türlü proje için son derece sağlam ve uygundur. 
VMware vSphere ile birlikte bu sistemler, müşterilerin geleneksel BT merkezinin dışında (sahada), BT teknolojisinin hiper birleşik çözümlerde yaşadığı benzer olumlu etkileri de kazanmalarını sağlar. 
Eurotech Strateji Direktörü Robert Andres, “Endüstriyel IoT sanallaştırma teknolojisinin birincil rolü ağ kenarında operasyonel verimliliği artırmaktır,” dedi. “Ağın kenarında bulunan VMware vSphere ile akıllı ağ geçitleri ve sunucuları kullanmak, yalnızca eski çözümlerin etkin bir şekilde desteklenmesini sağlamakla kalmamakta, aynı zamanda yerel bir tesiste gerçekleştirilecek IoT sanallaştırılmış ağ geçidi işlevi veya veri analizi gibi yeni uygulamalar eklemeyi mümkün kılarak, gerçek zamanlı, anlayışlı iş zekası ile şu anda kararların alınmasına izin veriyor ”. 
“Edge computing'e olan bu eğilim bağlamında, Eurotech'in VMware sanallaştırma ve IoT teknolojisi, sistemleri ve ürünleri kullanan, veri merkezindeki veya buluttaki düzenli rolünden alarak ve aynı zamanda avantajlarından yararlanarak kullanan sistemler sunduğuna sevindik, nesnelerin verilerinin bulunduğu yerlere yakın bir noktada çalışmak ve işlem yapmak, ağ altyapısı için gerekli olacaktır. ”- Mimi Spier, VP Nesnelerin İnterneti işletmesi, VMware.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim