Hemzemin Geçit Koruma ve Makas Isıtıcı Sistemleri

  Sor / bana ulaş

Kablolamayı ortadan kaldıran hemzemin geçit koruma ve tescilli Makas ısıtıcı sistemleri

Makineler & Aletler

Hemzemin Geçit Koruma ve Makas Isıtıcı Sistemleri
Hemzemin Geçit Koruma ve Makas Isıtıcı Sistemleri
Hemzemin Geçit Koruma ve Makas Isıtıcı Sistemleri
Hemzemin Geçit Koruma ve Makas Isıtıcı Sistemleri

Ulaştırma, Telekomünikasyon ve Güvenlik sektörleri için uçtan uca çözümlerde uzmanlaşmış küresel bir şirket olan Revenga Smart Solutions'ın (RSS) Türkiye şubesi olan Revenga Türkiye 10 - 12 Nisan tarihleri arasında İzmir, Türkiye'de düzenlenecek, dünyanın en büyük demiryolu fuarlarından biri olan Eurasia Rail 2019'da her seferinde olduğu gibi bu yılda yerini alacaktır. (Stant 100). Fuarda Revenga Türkiye, RailRox, RailXcan ve Aguterm Plus dahil şirketin Türkiye'de yerli olarak ürettiği bazı çözümleri sergileyecek.

Halen Samsun Kalın Hattında tedarik edilmekte olan 123 adet devrimsel özelliklere sahip hemzemin geçit koruma sistemi RailRox, algılama elemanı pedalları, uyarı sinyalleri ve hemzemin geçidi gibi algılama ve uyarı bileşenleri arası iletişim için radyo tabanlı kablosuz veya klasik kablo bağlantıları kullanabilmektedir. Sonuç olarak, RailRox çözümü inşaat işlerini ve kablolamayı ortadan kaldırarak, maliyeti, karmaşıklığı ve montaj zorluklarını azaltmaktadır. Ek olarak, sistemin düşük güç tüketimi güneş enerjisi sistemi kullanımına izin vererek yerel enerji şebekesine bağlanma ihtiyacını ve bunun maliyetini en aza indirmektedir. RailRox hemzemin geçit koruma sistemi tüm alt bileşenleri ile birlikte, kablosuz iletişim sistemleri de dahil olacak şekilde, SIL4 güvenlik sertifikasına sahiptir.
Marmaray projesi kapsamında, gerçek zamanlı ve kontrol sistemlerine entegre edilmiş olarak çalışan, demiryolu araçlarının fiziksel durumunu görüntüleyen bir platform olan RailXcan, demiryolu araçlarından kaynaklanan normal tren seferlerini etkileyebilecek hataları ve bilgileri toplamaktadır. Çok kapsamlı bir platform olan RailXcan, aşağıda zikredilen denetleme sistemlerini tek bir entegre çözüm haline getirmektedir. Alt denetleme sistemleri: Sürüklenen Ekipman Kontrol Sistemi, Sıcak Kutu Dedektörü, Gabari Ölçüm ve Kontrol Sistemi, Pantograf Kontrol Sistemi, Tekerlek Apleti/Düz Tekerlek Dedektörü ve Tekerlek Profili Ölçüm Sistemi.

Son olarak, Revenga Türkiye standının katılımcılarına AGUTERM Plus tanıtılacaktır. RSS'nin en çok satan tescilli makas ısıtıcı sistemi AGUTERM Plus, Türkiye'deki ana demiryolu projeleri dahil dünyanın her yerinden operatörler tarafından kurulmuş bir endüstri referansıdır: Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Treni, Marmaray Projesi, Eskişehir-Balıkesir, Irmak-Zonguldak, Samsun-Kalın ve Bandırma-Manisa demiryolu hatları.  
Revenga Smart Solutions İcra Kurulu Başkanı Arturo Revenga, “Bizim için Eurasia Rail evimizde düzenlenen bir fuardır; çünkü Türkiye 2006'dan beri şirketimizin en büyük uluslararası şubesine ev sahipliği yapmaktadır.” “TCDD tarafından geniş çapta benimsenen ve bu güzel ülkede farklı hatlara yerleştirilen çözümlerimizin geldiği noktayla ve büyük kabulüyle gurur duyuyoruz.” diye konuştu.

24 ülkede yer alan projeleri ve 45 yılı aşkın deneyimiyle Grupo Revenga, Türkiye'de Revenga Türkiye'yi açtığı 2006 yılından beri faaliyet gösteriyor. Revenga Türkiye, Ankara-İstanbul yüksek hızlı projesi ve dünya referansı Marmaray Projesi'nin (Siemens-OHL ile ortak olarak) yanı sıra Eskişehir-Balıkesir (Alstom), Hasanbey (Siemens), Irmak-Karabük-Zonguldak, Sivas - Yerköy (Yapı Merkezi) ve Samsun Kalın projelerinde hizmet vermiştir. 

Tarihinde yayınlanan Mayıs 24, 2019 - (1886 Görüntüleme)
Tedarikçi Onur Dil
Revenga Turkiye
Altunizade Mahallesi Mahir Iz Caddesi No: 20 Kat:3 Kütük Is Merkezi
Üsküdar - Turkey
+90-216 474 4076
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Fronius Hidrojen Yakıt Otobüsü
Toyota’nın Seçimi ZF ve Mobileye Güvenlik Teknolojisi
Tezmaksan 40’ıncı yılında hedeflerine emin adımlarla ilerliyor
Havacılık ve İmalat Sanayinin Lider Firmaları Arasında Siz de Yerinizi Alın!
Coşkunöz Holding’de Üst Düzey Atama
BİMED Teknik Aletler Genel Müdür Yardımcısı Tolga YAROĞLU ile yapılan Röportaj
OTOMAT TEZGÂHLARININ MASTER ŞEFİ: LICO
Makinecilerin 2021 ihracat hedefi 20 milyar dolar
CIIE, Çin Pazarına Girmenin En İdeal Yolu
Fronius, tedarik işletmeleri için prototip kaynağı yapıyor
Demiryolu Taşıtları, ESİT Test Cihazları ile Daha Güvenli, Daha Hızlı
ZF; Geleceğe Hazır.
Schaeffler; Çığır açan Teknoloji: MPAX kafesli rulmanlar
petes; Kuruluşu 1963 'dan bu yana Otomotiv Servis Ekipmanları sektöründe öncü firmalardandır.
EREN Balata; Güvenlik Öncelik.
Kardeş Elektrik; Raylı Sistemlere Profesyonel Çözümler
Selectron; Trenler için Otomasyon Çözümleri
Harting Han Endüstriyel Konnektörler
FMC Hidrolik, Raylı Sistemlerde Yerli ve Milli üretim çalışmalarına odaklandı
PANEL; Ray Bağlantı Sistemleri