Halojensiz Silikon Kablo, Profil ve Makaron

  Sor / bana ulaş

Çevresel etmenler ile ozona mukavemet ve 300 C’ye kadar ısı dayanımlı

Elektronik & Elektrik

Halojensiz Silikon Kablo, Profil ve Makaron
Halojensiz Silikon Kablo, Profil ve Makaron
Halojensiz Silikon Kablo, Profil ve Makaron
Halojensiz Silikon Kablo, Profil ve Makaron

Elcab Kablo, yılların vermiş olduğu üstün tecrübe ile en komplike taleplere bile çözüm getiren silikon kablo seçenekleri sunar. Yüksek ısı dayanımı ve düşük duman yoğunluğu özelliklerine sahip olan halojensiz silikon kablolarımız en üst düzeydeki talepleri bile karşılayacak nitelikte olup cam elyaf örgülü, çelik ve bakır kaplamalı çift izolasyonlu kabloları ile müşteri istek ve taleplerine uygun olarak üretilen ürünleri kendi üretim tesislerinde düşük maliyetle en kısa sürede hazırlanmaktadır. Elcab Kablo, sahip olduğu teçhizat ve ekipman sayesinde tek ve çok telli gibi çok çeşitli, farklı yapılardaki kabloları üretebilecek güvenilir bir partner konumundadır.

Elcab Kablo, uzun yıllardır edinmiş olduğu tecrübe ile sadece beyaz eşya sektöründe değil, makine, elektrik, elektronik, tekstil ve kablo gruplamanın talep edildiği, ihtiyaç duyulduğu her alanda sunmuş olduğu geniş ürün seçeneğiyle güvenilir bir tedarikçi olup müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak amacıyla sunmuş olduğu teslimat koşulları, ürün tasarım desteği ve teknolojik değişimlere uygun olarak sürekli geliştirilen üretim hatlarıyla müşterilerinin rekabetçi piyasa koşullarında ön plana çıkmalarını hedef edinmektedir. Silikon ve PVC kablo üretim hatları tarafından sunulmuş olan düzenli ve güçlü tedarik yapısı sayesinde rekabetçi fiyatlar sunulmaktadır.

Elcab Kablo olarak bunun yanı sıra müşterilerin istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılamak için ürün gamını farklı ürün seçenekleri ile geliştirmektedir. Bu nedenle tek topraklı 16A, tek topraklı 16A, 2, 5A ve müşteri bazlı özel seçenekleri ile fişli kablo konusunda da müşterilerinin çözüm ortağıdır.

Elcab Kablo farklı uygulama alanlarına sahip değişik ölçülerdeki çok çeşitli profillerin üretimini gerçekleştirmek için sahip olduğu silikon profil ekstrüzyon hatları ile Avrupa genelinde kayda değer bir üretim kapasitesine sahiptir. Çevresel etmenler ile ozona mukavemet ve 300 C’ye kadar ısı dayanımı gibi üstün özellikli çok çeşitli kablolar üretmekte, müşterilerimizin istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Elcab Kablo olarak aydınlatma, yapı-inşaat, otomotiv, medikal, gıda, mekanik, elektronik ve elektrik ekipmanları gibi farklı sektörlerde istek ve talebe göre hazırlanmış çözüm önerileri sunar. 

Elcab Kablo müşterilerinin taleplerine uygun olarak en hızlı teslimat koşulları ve rekabetçi fiyat avantajları ile tüm ölçü ve özelliklerde silikon makaron üretimi gerçekleştirmektedir. Kendi kalıp tasarımları ve esnek üretim prosesleri ile ürettiği silikon makaronlarımızı en üstün kalite ve en uygun fiyat avantajı ile zamanında müşterilerine sunar. Bunun yanı sıra camelyaf ve çorap makaron seçenekleri de bulunmaktadır.
Silikon profiller beyaz eşya ile ev ve endüstriyel tip fırın ve pişiricilerde kimyasalların oluşturduğu olumsuz etkileri önlemek için kullanılmaktadır. Teknik departmanı müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda özel gereksinimleri karşılayacak güvenilir ürünlerin üretimi konusunda uzman olup en iyi hizmeti zamanında ve en uygun koşullarda sunmaktadır. Elcab Kablo olarak yırtılmaya dayanıklı, kompresyon özellikli, 300 C’ye kadar ısı dayanımlı, buhar, yağ ve kimyasallara karşı mukavemetli farklı teknik özelliklerde çok çeşitli silikon profil üretimi gerçekleştirir. Fırın kapı contalarında kullanılan metal ekipmanlar ile uç ve köşe pimlerinin pek çoğu müşterileriyle eş zamanlı olarak firma tarafından tasarlanmaktadır. 
Elcab Kablo yalnızca ekstrüzyonlu ürünleri tedarik etmekle kalmayıp aynı zamanda üstün ve gelişmiş makine parkuru ile baskı ürünlerine dair de müşterilerine geniş bir seçenek sunmaktadır.

Elcab Kablo ulusal ve uluslararası alanlarda sahip olduğu kalite sertifikaları ile müşterilerine güven verir. Üretim esnasında her aşamada uyduğu ve uyguladığı Kalite Yönetim Sistemi ISO9001:2008’e göre hazırlanmış olup ürünleri VDE, ROHS ve EAC gibi dünya genelinde kabul gören kalite birimleri tarafından sertifikalandırılmıştır. Bunu yanı sıra firma kalite sertifikası yelpazesini müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda geliştirmeyi amaç edinmektedir.

Elcab Kablo istisnasız sıfır hata hedefiyle üretim yapmaktadır. Üretim sistemi kalite üretmek ve bu kaliteyi üretimin her alanına yayıp düzenli proses kontrolleri ile daimiyetini sağlamak için tasarlanmış olup laboratuvar ve test alanlarımızda ölçüsel, elektriksek, fiziksel ve kimyasal analiz kontrolleri yapılmaktadır. Tedarikçileriyle yapmış olduğu anlaşmalar neticesinde tedarikçilerin laboratuvarları ile Alman VDE kalite birimi ve üniversiteler gibi özel kuruluşların laboratuvarlarında test ve ölçümlerimizi gerçekleştirmektedir.
 

Tarihinde yayınlanan Temmuz 24, 2019 - (2190 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Elcab Kablo ve Profil San. Tic. Ltd. Sti.
Atatürk Mah. Yildirim Beyazid Cad.Ömür Sok. No:9
Arnavutköy - Turkey
+90-212-685 20 94
+90-212-685 02 80
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
2020'de HANNOVER MESSE yok
PTFIX Dağıtım Sistemi
Akıllı Gömülü Görüntüleme: Güç Dolanımı Olmadan Kenar Zekası
Raylı Sistemler için Güvenlİ Elektronik Bileşenleri
Yüksek Pik yüklü Güç Kaynağı
Çift Kanal Fonksiyonlu / İsteğe bağlı Dalga Formlu Jeneratörleri
MPLAB® TÜV SÜD sertifikalı Araçlar
WIN Eurasia Fuarı 18 - 21 Haziran 2020’ye Ertelendi!
Saha Kullanımına Uygun Yerleşik Kontrol Kabini
Anybus Wireless Bolt
Phoenix Contact, Kolay Güç Kablajı
Şirket, kurulduğu günden bu yana yüksek performanslı metal oksit varistörünün Ar-Ge ve üretimine kendini adamıştır
Microchip; Kablolu ve Kablosuz Dünyaya Bağlanma
Microchip: IP, Marka ve Gelir Akışınızı Koruyun
İnsan ve Makine için Emniyet
Microchip; Her Yerde Gönül Rahatlığıyla Her Şeyin Kontrolü
Siemens SIRIUS ACT Butonlar ve Sinyal Lambaları
Siemens; Yeni Nesil SIRIUS Şalt Cihazları
Staubli: Bize Bağlanın
Yeni Nesil SIRIUS Şalt Cihazları
Veri Merkezi İzleme ve Yönetim Sistemi
Weidmüller; SIL3 Güvenlik Röleleri
Zettlex; Precision in the Extreme
Staubli Konektör; Tam Güvenlik, Tam Koruma
Mükemmel Tasarım: SILAS
KG Serisi Kırmızı Emniyet ve Ana Kumanda Şalterleri
Kablolarınız için katmanlı koruma; HellermanTyton
Silas Yatay Tip NH Sigortalı Yük Ayırıcıları
Geleceğin E3 Hali
Sınıfının En İyisi Çok İnce Tasarıma Sahip Pro-M Serisi Güç Kaynakları
Phoenix Contact, Kolay Güç Kablajı
Dahili Alıcı-Verici İçeren Mikrodenetleyici
En Akılcı Remote I/O Çözümü "u-remote"
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
Her Ayrıntısı Mükemmel; Weidmüller Term Serisi
Phoenix Contact; Push-In Bağlantı Kolaylığı
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri