GSK Su Yolluk Sistemi Soğutma Kavşağı

Enjeksiyon Kalıpları için

  • GSK Su Yolluk Sistemi Soğutma Kavşağı
    GSK Su Yolluk Sistemi Soğutma Kavşağı

Güvenal Kalıp Elemanları firmasının soğutma kavşağı, soğutma kanalların sayısını azaltarak tasarımlarınızın iyileştirilmesini sağlar. Soğutma kavşağı, enjeksiyon kalıp içi soğutma sistemindeki su dolaşım kanal düzenlemelerinde ve giriş çıkışların teşkilinde suyun belirli bir basınçta ve hızda dolaşımını temin edecek sistem dengeli kurulum takımıdır. 
Özellikleri; Homojen sıcaklık dağılımını sağlar. Montaj ve demontaj kolaylığı sağlar, hızlı ve hassastır. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlanır. Herhangi bir ünite (kilit) gereksinimi duymaz.
* Su debisinde minimum basınç kaybı sağlar. Küçük boyutlu tasarımı sayesinde montaj kolaylığı sunar. Daha yüksek soğutma etkisi sağlanır. Soğutma suyu kanallarında paslanma yapmaz. NBR (ısıya dayanıklıdır) O-ring kullanılmıştır.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim