Fluke T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı

Tek ekranda gerilim ve akım gösterimi

  • Fluke T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı
    Fluke T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı
  • Fluke T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı
    Fluke T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı
  • Fluke T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı
    Fluke T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı

Netes Mühendisliğin temsilciliğini yaptığı T6-1000 PRO Elektriksel Test Cihazı, test ucunun canlı gerilimle temas etmesi gerekmeden ve tamamen açık çatal üzerinden 1.000 V ac'ye kadar gerilim ve 200 A ac'ye kadar akım ölçebilir.  Dahili ağır yük timsah tipi klips ile siyah ucun toprak bağlantısını yapın ve kabloyu açık çatala kaydırın.  200 A ve 1.000 V AC'ye kadar yük taşıyan AWG 4/0'a (120 mm2) kadar olan tellerde. Eldivenler takılıyken bile.  İşinizi yapma şeklinizi değiştirecek. 

Öne Çıkan Ürün Özellikleri: Görsel süreklilik; test uçları arasında devamlılığa sahip olduğunuzda ekran yeşile döner.  Sesli uyarıyı duyamayacak kadar gürültülü veya ekranı kolayca okuyabileceğiniz kadar karanlık bir yerde çalışıyorsanız, görsel süreklilik size hızlı ve kolay cevaplar sunar. Canlı gerilimle+ elektriksel temas olmadan ac gerilim, akım ve frekans ölçümü için FieldSense™ teknolojisi. Anlık gerilim ve akım ekranı; etkili sorun giderme için, tüm güç kaynağı ölçümlerini bir bakışta gösterir. 1 ila 1.000 V ac veya dc. 0,1 ila 200 A ac. Direnç: 1 Ω ila 100 KΩ. Frekans ölçümü 45 Hz ila 66 Hz . 17,8 mm çene açıklığı ile AWG 4/0'e kadar olan tellerle çalışır. HOLD (Beklet) düğmesi, kolay görüntüleme için okumayı dondurur. Arka ışıklı kolay okunur ekran. Rahat kullanım için isteğe bağlı Fluke TPAK Manyetik Ölçüm Cihazı Askısı. Satın alım tarihinden itibaren 45 gün içinde ürün kaydı ile 4 yıla kadar uzatılabilen standart 2 yıllık garanti * 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim