Fluke 320 Serisi True-RMS Pens Ampermetreler

Dayanıklı kablo bölümlerinde 400 A'ya kadar akım ölçümleri yapmak için

  • Fluke 320 Serisi True-RMS Pens Ampermetreler
    Fluke 320 Serisi True-RMS Pens Ampermetreler

True-rms ölçüm özelliği ve optimum ergonomisiyle, Netes Mühendisliğin temsilciliğini yaptığı 320 Serisi Pens Metreleri ticari elektrikçiler ve konut elektrikçileri için en iyi genel sorun giderme aracı haline gelmiştir. 323, 324 ve 325 modelleri, yük akımı, AC gerilimi, devre devamlılığı, şalterler, sigortalar ve kontakların var olup olmadığını doğrulamak için tasarlanmıştır. Bu küçük ama sağlam pens metreler, dayanıklı kablo bölümlerinde 400 A'ya kadar akım ölçümleri yapmak için idealdir. Fluke 325, DC akımı ve frekans ölçümleri de sunmaktadır.
Fluke 323, Fluke 324, Fluke 325

Ölçüm kapasitesi: 400 A ac ve dc akım ölçümü, 600 V ac ve dc gerilim ölçümü, Doğrusal olmayan sinyaller üzerinde hassas ölçümler için true-rms ac gerilim ve akım, Devamlılık tespiti ile 40 kΩ değerine varan direnç ölçümü, Sıcaklık ve kapasitans ölçümü, Frekans ölçümü:

Özellikler; İnce ve ergonomik tasarım, Geniş ve okunması kolay arkadan aydınlatmalı ekran, CAT IV 300V/CAT III 600 V güvenlik oranı, Bekletme düğmesi, İki yıl garanti, Yumuşak taşıma kutusu.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim