Salı, 17 Ekim 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Kataloglar

Festo Katalog

Festo, merkezi Esslingen-Almanya’da yer alan, 58 ülkede bağımsız şirketleri ve 250’den fazla ülkede yaygın temsilcilikleri, 13500 çalışanı ile uluslararası bir dünya şirketidir. Festo, pnömatik ve endüstriyel otomasyon konusunda dünyada çok güçlü bir yere sahiptir.   Festo San. ve Tic A.Ş. 1989 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir özel eğitimli...

Yayın tarihi Ekim 28, 2013 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Festo, merkezi Esslingen-Almanya’da yer alan, 58 ülkede bağımsız şirketleri ve 250’den fazla ülkede yaygın temsilcilikleri, 13500 çalışanı ile uluslararası bir dünya şirketidir. Festo, pnömatik ve endüstriyel otomasyon konusunda dünyada çok güçlü bir yere sahiptir.  

Festo San. ve Tic A.Ş. 1989 yılında Türkiye’de kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir özel eğitimli uzman ve profesyonel kadrosu ile, endüstriyel otomasyon alanında; danışmanlık-çözüm ortaklığı, ürün satışı, servis, müşteri özel çözümleri, teknik destek ve teknolojik eğitim hizmetleri vermektedir.  

Festo, bir yandan, pnömatik alanındaki faaliyetleri ile 40.000’den fazla ürün çeşidini lojistik destek birimleri ile müşterilerinin ve sanayinin ihtiyaçlarına sunmakta; öte yandan eğitim faaliyetleri ile endüstrilerin nitelikli insan gücü ihtiyacını karşılamaya dönük teknolojik eğitimlerini sürdürmektedir. Festo Didaktik seminer aktiviteleri kapsamında yaklaşık 30.000 kişinin eğitimini gerçekleştirmiş ve böylece birçok sanayiye daha nitelikli elemanlar kazandırmıştır.  

Festo mesleki eğitimlerini teknolojik laboratuarları ile bütünleştirerek, hem pratik hemde teorik olarak öğrencilerin endüstride optimum seviyede faydalı olabilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlamaktadır. Kurumlara bilgi ve eğitimin yanında anahtar teslimi ileri teknoloji eğitim laboratuarları kurmaktadır.   

Festo San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’de, Endüstriyel otomasyon konusunda binlerce ürünün tanıtımını içeren Otomasyon Teknolojisi-Pnömatik Elemanlar, Otomasyon Teknolojisi-Elektrik Elemanları, Otomasyon Teknolojisi-Proses  Elemanları adlı, toplam 2800 sayfayı aşkın 3 ciltlik temel ürün katalogunun yanında otomasyon sektörüne yönelik onlarca ürün ve eğitim kitabı ve süreli olarak yayınlanan Otomasyon’da trendler dergisiyle konusunda sektörün öncüsü olmayı sürdürmektedir.  


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Festo

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Tuzla Mermerciler Organize
Sanayi Bölgesi No 6/18
84956 Istanbul

Tel.: +90-216-444 13 78
Faks: +90-216 888 00 70


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun