Akıllı Su Pompası

  Sor / bana ulaş

Uzaktan erişim, sistem verimliliği, enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı

Hidrolik & Pnömatik

Akıllı Su Pompası
Akıllı Su Pompası
Akıllı Su Pompası
Akıllı Su Pompası
Akıllı Su Pompası
Akıllı Su Pompası

Dijital çözümleriyle pompa sektörüne öncülük eden Wilo; sistem verimliliği, enerji tasarrufu ve kullanım kolaylığı açısından çığır açan Stratos MAXO ile Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisini pompa dünyasına taşıyor. Güçlü iletişim yetenekleri sayesinde çalışma noktasının önceden belirlenmesine ihtiyaç duymaksızın sistem ihtiyacını analiz eden Stratos MAXO, en verimli çalışma noktasını kendisi belirliyor. Böylelikle sadece pompa verimliliğinin değil sistem verimliliğinin de maksimum seviyede tutulmasına destek oluyor. Akıllı ara yüzü sayesinde mobil cihazlarla etkileşime geçebilen ve tüm verilere anlık olarak ulaşılmasına olanak sağlayan Stratos MAXO, Design Plus ve Blue Innovation ödüllerinin de sahibi.  

İleri teknolojisi ve uzman kimliğiyle dünyada 148 ve Türkiye’de 28 yıldır faaliyet gösteren pompa sistemleri sektörünün öncü markası Wilo; insanlar, ürünler, hizmetler, fabrikalar ve makineler arasında ağ bağlantıları oluşturarak akıllı çözümleri hayata geçirmek için dijitalleşmeden etkin şekilde yararlanıyor. Ürünlerinin yanı sıra sunduğu çözümler, süreçler ve iş modellerinde de dijitalleşen Wilo’nun tarihinde pek çok parlak kilometre taşı bulunuyor. Bu kapsamda dünyanın ilk akıllı pompası olan Stratos MAXO’yu geliştirerek dijitalleşme alanında bir ilke daha imza atan Wilo, Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisini pompa dünyasına taşıyor. Sektörün gelişimine öncülük eden tasarımıyla “Design Plus 2017” ve Avusturya’nın Wels şehrinde düzenlenen Enerji Tasarrufu Fuarı’nda “Blue Innovation Award 2018” ve teknoloji kategorisinde de “Gold” ödüllerine layık görülen Stratos MAXO; bulunduğu sistemde maksimum verimlilik sağlaması, yüksek enerji tasarrufu sunması ve pratikliği sayesinde karmaşık sistemlerde dahi kolay kullanım imkanı tanımasıyla kullanıcılarını bugünden geleceğin teknolojisine taşıyor. 

Kullanıcı dostu Stratos MAXO 
Hızlı ve kolay montaj özelliği ile öne çıkan Wilo-Stratos MAXO; kolay erişilebilir, beş kablo geçidine kadar bağlantı imkanı, akım ve Wilo Net için ayrı girişler sunuyor. Ayrıca renkli klemens işaretleri, klemenslerin güvenli ve kolay şekilde eşleştirilmesi açısından akım ve iletişim bağlantılarının ayrılması, tek tık ile devreye alma ve optimize edilmiş Wilo-Connector gibi özellikleriyle montaj esnasında avantaj sağlıyor. Böylelikle kullanıcılarına, montaj ve konfigürasyon sırasında maksimum konfor ve günlük çalışmalar esnasında da maksimum zaman tasarrufu sunuyor. Bununla birlikte “Yeşil Buton Teknolojisi” ile devreye alma ve kullanım kolaylığı sağlarken; ön izleme işlevi, uygulamaya bağlı ön ayarı, kolayca anlaşılan kullanıcı ara yüzü, yüksek çözünürlüğü ve iyi okunabilirliğe sahip büyük ekran özellikleriyle kullanıcılarına büyük rahatlık sağlıyor. 

Uzaktan erişim özelliği ile bir pompadan çok daha fazlası
En son iletişim becerilerine sahip olan Stratos MAXO, bluetooth ara yüz teknolojisi ile mobil cihazlara doğrudan bağlanma imkânı da sunuyor. Uzaktan erişim özelliği ile günün her anında tüm verilere anlık olarak ulaşım sağlarken, pompa açma-kapama gibi işlemlerin yapılmasını da mümkün kılıyor. Stratos MAXO’yu akıllı bir pompa haline getiren en önemli özelliklerden bir diğeri de “Wilo Net” teknolojisi. Bu teknoloji, sistemdeki diğer Wilo ürünleriyle etkileşim kurmaya olanak sağlıyor. 

Yeni nesil teknoloji ile işletmelerde 7/24 sistem verimliliği
Dünyanın ilk akıllı pompası Stratos MAXO, kullanıcı dostu olması ve sezgisel ara yüzünün yanı sıra 7/24 sistem verimliliğiyle de öne çıkıyor. Optimizasyon süreçlerini tamamlamış “Multi-Flow Adaptation” ve “No-Flow Stop” teknolojilerinin yanı sıra ≤ 0.17 ila ≤ 0.19 enerji verimliliği endeksine sahip Wilo-Stratos MAXO, enerji tasarrufu sağlayan optimize edilmiş fonksiyonları sayesinde en yüksek enerji verimliliği sunuyor. 

3 farklı teknolojiyle enerji tasarrufunda iddialı bir hamle
Stratos MAXO’daki yeni nesil enerji tasarrufu özelliği olan “Multi-Flow Adaptation” teknolojisi sayesinde besleme pompası, çıkış miktarını kendisinden beslenen tüketim devrelerindeki pompaların ihtiyacına göre ayarlıyor. Böylelikle Wilo’nun Sürdürülebilirlik Stratejisinde yer alan enerji verimliliği ilkesi çerçevesinde ekstra enerji tasarrufu da sağlıyor. Bir diğer özellik olan “Dynamic Adapt Plus” teknolojisi ise hidrolik ihtiyacın basma yüksekliğini, sistemin değişken gereksinimlerine göre bir hedef değer girilmeden otomatik olarak kendisi ayarlıyor. Bu sayede sistem mümkün olan en düşük basınç kaybıyla çalışıyor ve değişen basınç oranlarına uyarlama işlemi otomatik olarak gerçekleşiyor. Stratos MAXO’nun enerji tasarrufu işlevlerinden bir tanesi de “No-Flow Stop” teknolojisi. Bu akıllı işlev teknolojisi sayesinde, ayarlanan asgari debinin altına düşüldüğünde pompa otomatik olarak duruyor ve düzenli aralıklarla asgari debinin tekrar aşılıp aşılmadığını kontrol ediyor. Böylece gereksiz çalışma sürelerini önleyerek enerjiden tasarruf sağlıyor. 

Tarihinde yayınlanan Eylül 25, 2020 - (1648 Görüntüleme)
Tedarikçi Onur Dil
Wilo Pompa Sistemleri San ve Tic. A.S.
Ferhatpasa Mah.  Akdeniz Cad.  30. Sokak Samandira
34857 - Turkey
+90-216 661 02 03
+90-216 661 02 12
Tüm şirket profilini görün
Yer
İlgili Makaleler
Ayvaz Yenilikleriyle ISK-SODEX Fuarında İlgi Odağı Oldu
Toz Toplama Sistemleri için Optimim Performans
EX600-SCF1-X60 Serisi Entegre Giriş/Çıkış Ünitesi
Kauçuk Kaplı Çelik Boru ve Bağlantı Ekipmanları
Atlas Copco’dan sanayiye enerji tasarruf sağlayacak 
10 öneri
Basınçlı Hava Kullanımında Enerji Verimliliği
Tüm Dünyadan Önce İlk Kez Türkiye’de Gerçekleşti!
WIN EURASIA 2020 Fuarı Erteleme Duyurusu
PlastPak İzmir Fuarı Tarih Duyurusu
Ayvaz, Koronavirüs Salgınına Karşı Önlemlerini Artırıyor
WIN EURASIA HİBRİT FUARI 2021
Leon Teknik; Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
Leon Teknik Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
AYVAZ 70 Yıllık BAŞARI.
SMC'nin Enerji Tasarrufu Çözümleri ile Verimliliğinizi Harekete Geçirin!
LEONTEKNİK; Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
Leon Teknik Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
Hayatın Akışına Yön Veren Güç. Tam 25 Yıldır.
Leonteknik; Akış Ekipmanlarında Çözüm Ortağınız
FBR Vana Akış Kontrol Sistemleri; Akış kontrol altında
Alfa Pnömatik Katalog
S500ES VE S220ES
Staubli; Hidrolik hatlarınıza yüksek performanslı hızlı bağlantı elemenları
Leon Teknik; Akışkan Ekipmanlarından Çözüm Ortağınız
Paslanmaz Çelik Aktüatör
Vana ve Pompa Ekipmanlarında Her Türlü Akışkana uygun Geniş Ürün Yelpazesi
Güvenliğiniz için Ebro Kontrol Vanaları
Güvenliğiniz İçin
Endüstriyel Otomasyon ve Eğitimde Lider
Güvenlik Diski
WIN EURASIA HİBRİT FUARI 2021
S500ES VE S220ES
TORK; Akışkan Kontrol Altında
Durko Çevre; Hepimiz için Temiz Su!
Tork Valve &Automation; Akışkan Kontrol Altında
Bağlantı Sistemlerinizi İyileştirin
Akışkan Kontrol Altında
%15 DAHA HIZLI!
Vana ve Pompa Ekipmanlarında Her Türlü Akışkana uygun Geniş Ürün Yelpazesi
Hijyenik Vanalar