Hakkımızda

Dergi
Endüstri-Dunyasi.com
e-Dergi oku

 

TIM Global Medya, 40 yıldan fazla Avrupa endüstriyel pazarına endüstriyel dergileriyle, web siteleriyle, arama motorlarıyla ve e-bültenlerle hizmet veren TIMGlobal Media firmasının Türkiye’deki kardeş firmasıdır.

 

Endüstri Dünyasi dergisi

İlk sayısı 2006 yılının Mart ayında yayınlanan Endüstri Dünyası dergisi, yeni ürün ve çözüm arayan endüstriyel karar vericilerin ve mühendislerin başvurdukları en güvenilir kaynak olmayı başardı. Seçkin bir abone kitlesine sahip olan Endüstri Dünyası dergisinin her sayısı, Türkiye çapında özenle seçilmiş 8.310 endüstri profesyoneline ücretsiz olarak postalanır.

 

Endüstri-Dünyasi.com web sitesi

Endüstri-Dünyası.com; binlerce seçilmiş firma ve ürün yazılarıyla sanayideki profesyonellerin yeni ürünler, çözümler ve yeni tedarikçiler ararken başvurdukları temel bir kaynak olmuştur. Kullanıcılar videolar, teknik veriler ve white paperlar gibi ürünleri tanıtan ek materyellerden de yararlanabileceklerdir.

 

Haber bültenleri & diğer medya

Endüstri Dünyası düzenli gönderdiği haber bülteni e-postaları dışında konuya özel e-posta da göndermektedir. Bu konuya özel e-postalar endüstriyel profesyonellerin belirli sanayi alanlarda yeni çıkan ürün ve yeni gelişmelerden haberdar ederek güncel kalmalarını sağlamaktadır.

 

Yayınevi Hakkında: Merkezi Brüksel (Belçika)’de olan TIMGLOBAL Media BV firmasıdır. 10 adet ana markasıyla TIMGlobal Media endüstriyel satın alma sürecinde gerekli olan detaylı bilgiyi web üzerinden online veya basılı yayınlarıyla sağlayan öncü bir medya kuruluşudur.

Yayınevi hakkında daha fazla bilgi için TIM GLOBAL Medya website ‘sini ziyaret edin. Reklam seçenekleriniz için lütfen Endüstri Dünyası medya kitine bakın veya basın bültenizi göndermek için lütfen bu sayfayı ziyaret ediniz.