Yeni Endüstri Dünyası web sitesi çok yakında yayında!

Yenilenen Endüstri Dünyası web sitesi, içeriğimize daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaşmak için

  • Kasım 23, 2021
  • 188 Görüntüleme
  • Yeni Endüstri Dünyası web sitesi çok yakında yayında!
    Yeni Endüstri Dünyası web sitesi çok yakında yayında!

Yenilenen Endüstri Dünyası web sitesi, içeriğimize daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde ulaşmak için tasarlandı.

Çok yakında Endüstri Dünyası'nın yeni web sitesi yayında olacak. Her bölümde en son haberleri anında tespit etmek için açık ve yapılandırılmış gezinme menüsü ile iyi organize edilmiş bir platform. Yeni web sitesi yükleme süresini kısaltarak performans, hız ve güvenlik kazandırıyor.

Yenilenen grafik görsel, daha duyarlı bir tasarımla bütünleşiyor ve okuma deneyimini basitleştirmek için tasarlanmış bir yazı tipi sayesinde içeriğe daha kolay bir yaklaşım sağlıyor. Web sayfası, her zaman güncel kalmak için en alakalı içeriği vurgulayarak ve Twitter canlı yayınını entegre ederek okuyucuların deneyimini en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyor.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim