Yeni Düşük Yoğunluklu PolarFire® FPGA'lar ve SoC'ler

2 megabayt (MB) L2 önbelleğe ve Düşük Güçlü DDR4 (LPDDR4) bellek desteğine sahip mimari tabanlı işlemci kompleksi

  • Yeni Düşük Yoğunluklu PolarFire® FPGA'lar ve SoC'ler
    Yeni Düşük Yoğunluklu PolarFire® FPGA'lar ve SoC'ler

Uç(Edge) bilgi işlem sistemleri, sağlam bilgi işlem gücü sağlarken fanları ve diğer ısı azaltma işlemlerini ortadan kaldırmak için düşük güç tüketimine ve küçük bir termal ayak izine sahip kompakt programlanabilir cihazlara ihtiyaç duyar. Microchip'in PolarFire® FPGA'ları ve SoC'leri, statik güç tüketimini %50 azaltarak bu zorluğu çözdü.

PolarFire FPGA'lar ve PolarFire SoC eklemeleri, hızlı FPGA yapı ve sinyal işleme yetenekleri, en yetenekli alıcı-vericiler ve endüstrinin tek sağlamlaştırılmış uygulama sınıfı RISC-V® ile piyasadaki düşük yoğunluklu FPGA veya SoC FPGA alternatiflerinin performans/güç metriklerini aşıyor 2 megabayt (MB) L2 önbelleğe ve Düşük Güçlü DDR4 (LPDDR4) bellek desteğine sahip mimari tabanlı işlemci kompleksi.

Akıllı gömülü görüntü uygulamaları ve termal olarak kısıtlı otomotiv, endüstriyel otomasyon, iletişim, savunma ve IoT sistemleri dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda güç, sistem boyutu, maliyet ve güvenlik sorunlarının üstesinden gelin; burada ne güç ne de performanstan ödün verilir.

Daha fazla bilgi edin