Triple Offset ve Küresel Vanalar

Özellikle yüksek Cv değerlerine ihtiyaç duyulan kritik uygulamalar için

 • Triple Offset ve Küresel Vanalar
  Triple Offset ve Küresel Vanalar
 • Triple Offset ve Küresel Vanalar
  Triple Offset ve Küresel Vanalar
 • Triple Offset ve Küresel Vanalar
  Triple Offset ve Küresel Vanalar

Leon Teknik’in temsilciliğini yaptığı CRANE® FK-TrieX™ Full Bore Isolation vanalar yüksek akış debisi ve çift yönlü %100 Sızdırmazlık özelliği ile vana endüstrisinde önemli bir açığı kapatan üstün bir tasarıma sahiptir. Kelebek vanaların Triple Offset sızdırmazlık özelliği ve küresel vanaların tam geçiş özelliği bu tasarım ile tek bir vanada birleştirilmiş, bu sayede özellikle yüksek Cv değerlerine ihtiyaç duyulan kritik uygulamalar için yüksek verimli bir tasarım çözümü olarak kullanıma sunulmuştur.

Neden CRANE® FK-TrieX™ ?
Çift Yönlü ve %100 Sızdırmazlık sağlayan Triple Offset ve yüksek Cv sağlayan tam geçişli  tasarımlarına sahiptir. 550°C’ye kadar yüksek sıcaklık dayanımlıdır.  %50 Katı madde içeren uygulamalara uygundur. Düşük tork gereksinimi duyar. Kolay Otomasyon uygulanabilinir. Değiştirilebilir Stellite yatak ve sızdırmazlık ringi bulunur. ESD uygulamalarına uygundur. ASME B16.10 Normu Vanalar ile birebir değişim imkanı sunar.

Nerelerde Kullanılır : LPG, LNG Üniteleri, VCM/VCI Üniteleri, MDI/PMDI Üniteleri, Ethane Cracker Üniteleri, FCC/CCR Üniteleri, Distillation Üniteleri, Hydrocracker Üniteleri, Re-energization Ünitelerinde kullanılır.

Tasarım Özellikleri 

 • Malzemeler     : A216 Gr. WCB, A351 Gr. CF8M; LCC, Monel® Duplex, Superduplex, LCB, WC6, CF3M, Inconel®, Hastelloy®, Alloy 20
 • Çap                    : 6”-36”
 • Basınç Sınıfı      : ASME Class 150,300,600
 • Sıcaklık Aralığı  : -60°C → 550°C 
 • Uzunluk Normu : ASME B16.10

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim