Tezmaksan’dan sürdürülebilirliği optimize eden teknolojiler

Kapasitematik, “Yerli Üretim” Cubebox ve Türkiye'nin ilk CNC dijital platformu ‘parkurda.com’ ile sektöre öncülük ediyor

  • Şubat 18, 2022
  • 163 Görüntüleme
  • Tezmaksan’dan sürdürülebilirliği optimize eden teknolojiler
    Tezmaksan’dan sürdürülebilirliği optimize eden teknolojiler

40 yıllık bilgi birikimi ve yeni yatırımlarıyla Türkiye talaşlı imalat sanayisine hizmet veren Tezmaksan; üretim sahasının verimliliğini anlık takip eden çözümü Kapasitematik, “Yerli Üretim” belgesine sahip Cubebox ve Türkiye'nin ilk CNC dijital platformu ‘parkurda.com’ ile sektöre öncülük ediyor. Yeşil dönüşüm doğrultusunda iş süreçlerini geliştiren Tezmaksan, Ar-Ge çalışmaları sayesinde ortaya koyduğu ürün ve hizmetler ile sektördeki tüm oyuncular için hem ekonomik hem çevresel değer yaratıyor. 

Türkiye talaşlı imalat sanayisinin öncü markası Tezmaksan, kaynakları verimli kullanan sistemleriyle üretimde sürdürülebilirliği sağlarken döngüsel ekonomiye de katkı sağlıyor. Türkiye sanayisinin üretim gücünü arttıran çözüm ortağı olma amacı ile çıktığı yolda, öncü yatırımlara imza atan Tezmaksan’ın çözümleri sektörünü değiştiriyor. İklim risklerini hafifletmek için maliyetleri azaltarak maksimum verimlilik sağlayacak teknolojiler geliştiren Tezmaksan’ın Ar-Ge takımı tarafından geliştirilen CNC Makine Analiz Platformu Kapasitematik, robotik ve otomasyon sistemi Cubebox ve sektördeki tüm paydaşları buluşturarak üreticilerin lokal ve global iş hacimlerini büyütmelerini sağlayan parkurda.com ile sürdürülebilir bir “Yeşil Sanayi” yaratmak adına önemli görev üstleniyor. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim