Sıcaklık ve Nem verisi kaydedici

  Sor / bana ulaş

Özel bir yazılıma gerek duymadan verileri kaydetme ve grafiklerini görüntüleme

Test & Ölçüm

Sıcaklık ve Nem verisi kaydedici
Sıcaklık ve Nem verisi kaydedici

Omega Electronics’in iTHX-SD vericisi, bir İnternet tarayıcısı hariç herhangi bir özel yazılım olmaksızın bir Ethernet ağı veya İnternet üzerinden çevrimiçi Sıcaklık, Bağıl Nem ve Yoğunlaşma Noktası kaydetmenizi ve izlemenizi sağlar.

iTHX-SD, gerçek zamanlı okumaları görüntülemek, sıcaklık ve nem grafiklerini görüntülemek veya Excel veya Visual Basic gibi bir elektronik tablo veya veri toplama programında kullanılmak üzere standart veri formatlarındaki verileri kaydetmek için Aktif Web Sayfaları sunar. Web sayfasında görüntülenen sanal grafik, gerçek zamanlı olarak LAN veya İnternet üzerinden bir grafik kaydeden bir JAVATM Uygulamasıdır. iTHX-SD ile, verileri kaydetmek veya grafiğini çizmek için özel bir yazılım programını öğrenmek için zaman ve para yatırmaya gerek yoktur. 

SD Flash Bellek 

iTHX-SD modeli, on saniyelik aralıklarla alınan yedi yıllık okumaları saklayabilen çıkarılabilir bir 2 GB SD Flash Bellek kartı ile birlikte gelir.

SD Flash Kartlarındaki Kayıtlar

iTHX-SD, yaygın olarak satılan SD (Secure Digital) flash kartlarında bir veri kaydedici kaydı olarak çalışır. Biçim, sayfaları ve diğer programları yaymak için kolayca içe aktarılan basit bir ".txt" metin dosyasıdır. Bir USB kart okuyucu ile bir PC veya MAC üzerinde okunabilir. Verileri bir Ethernet ağı veya Internet üzerinden uzaktan indirebilirsiniz. 


Alarm Röleleri

iTHX-SD, iki adet 1,5 Amp'lik röleye sahiptir. Kolay web-tabanlı kurulum sayfası ile, iki röle herhangi bir sıcaklık ya da nem kombinasyonu ve yüksek ya da düşük ayar noktaları için programlanabilir. Röleler ayrıca kilitli kalmaya programlanabilir ve bir limit aşıldığında manuel sıfırlama gerektirir.

Yedek Batarya 
iTHX-SD, evrensel 100 ila 240 Vac adaptör ile gelir. Standart bir 9 Volt Alkalin pil (ayrıca dahildir), cihazın harici AC gücü olmadan 2 güne kadar veri kaydetmesine izin verir. Ethernet ağındaki bir arıza, veri kaydını kesmez.

Ayarlanabilir Grafikler

JAVA Uygulaması grafik ölçekleri gerçek zamanlı olarak tamamen ayarlanabilir. Örneğin grafik, bir saat, bir gün, bir hafta, bir ay veya bir yılı görüntüleyebilir. Sıcaklık ve nem, tam açıklık (-40 ila 124°C ve %0 ila %100 RH) arasında veya 20 ila 30°C gibi dar bir aralık içinde grafik olarak ifade edilebilir. 

Ödüllü Teknoloji iTHX-SD'nin kurulumu ve kullanımı kolaydır ve OMEGA'nın bir Web Tarayıcısı dışında özel bir yazılım gerektirmeyen ödüllü iServer teknolojisine sahiptir. iTHX-SD standart bir RJ45 bağlayıcısı ile bir Ethernet Ağına bağlanır ve standart TCP/IP paketlerinde veri gönderir. Bir Web Tarayıcısı kullanarak basit bir menü ile kolayca yapılandırılabilir ve şifre korumalı olabilir. Bir Ethernet LAN'ından veya İnternet üzerinden, kullanıcı IP adresini veya herhangi bir Web Tarayıcısında "Temiz Oda 5" veya "Sunucu Odası 2" gibi hatırlanması kolay bir isim yazar ve iTHX-SD, mevcut okumalarla bir Web Sayfası sunar.

E-posta Alarmları 

İnternete bağlı bir LAN üzerindeki tüm iTHX-SD modelleri, cep telefonlarına ve PDA'lara metin mesajları da dahil olmak üzere dünyanın herhangi bir yerinden bir kullanıcıya veya dağıtım listesine e-postayla gönderilebilen bir alarmı tetikleyebilir.

Web CAM veya IP Kameraya bağlantı

Web sayfası bir "Web Kamera" ya da "IP kamera" ya (dahil değildir) bir bağlantı içerir. Bir alarm durumu hakkında bir mesaj alırsanız, İnternet üzerinden gerçek sahneyi görüntülemek için bağlantıya hızlıca tıklayabilirsiniz.

Ekran ve Grafik İki Kanal

iTHX-SD vericileri, tek bir konumun ölçümü için bir sıcaklık ve nem probu ile birlikte gelir. İkinci bir probun eklenmesiyle, iTHX-SD vericisi sıcaklık, nem ve çiğlenme noktasını on metre uzaklığa kadar olan ikinci bir konumda ölçebilir ve görüntüleyebilir. Verici, her iki konumda da mutlak ölçümleri veya iki konum arasında bir diferansiyel ölçümü görüntüleyebilir ve grafik olarak ifade edebilir. İkinci prob, temel iTHX-SD verici donanımında herhangi bir değişiklik yapılmasını gerektirmez, satın alma sırasında veya gelecekte eklenebilir. Omega, 2 "ve 5" uzunluklarında endüstriyel prob seçenekleri ve ortam iç mekan uygulamaları için bir asa stili sunuyor. İkinci bir prob eklemek için basit bir DB-9 "Y" bağlayıcısı mevcuttur.

Tipik Uygulamalar

iTHX-SD, temiz odalar, bilgisayar odaları, HVAC sistemleri, ilaç ve gıda işleme ve depolama, hastaneler, laboratuvarlar, yarı iletken fab'lar, elektronik montaj, depolama, müzeler, üretim, seralar, çiftlik hayvanı barınakları ve daha fazlası gibi uygulamalarda sıcaklık ve nemin izlenmesi için mükemmeldir.

Tarihinde yayınlanan Aralık 18, 2018 - (283 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Omega Engineering Limited
One Omega Drive, Riverbend Technology Centre,
M44 5BD Irlam, Manchester - United Kingdom
+44-161-7776611
+44-161-7776622
Tüm şirket profilini görün
Yer
Bu tedarikçinin başka ürünleri
İlgili Makaleler
Hızmar Marka Sıvı Seviye Sensörleri
Fluke 320 Serisi True-RMS Pens Ampermetreler
NSK durum izleme uzmanı bir firmayı bünyesine kattı
Empa Elektronik, IoT & Sensor Week Canlı Webinar Serisi Başlıyor!
BX23 Ex2/22 Exproof Tartım Terminali
Fluke Ti401 PRO Termal Kamera
Fluke 87V/E2 Endüstri Elektrikçisi Combo Kit
Fluke 805 FC Titreşim Ölçer
Keithley 2601B-PULSE – Sistem Sourcemeter Cihazı
Fluke 106 ve 107 Dijital Multimetreler
ESİT; Yeni ECI Serisi İndikatörler
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Tuna Tartı; Bantlı Kontrol Kantarları(Checkweigher)
Optris Olağanüstü Pirometreler
Everything FPGA.
TUNA Tartı; Bantlı Kontrol Kantarları (Checkweigher)
SMC Sıcaklık Kontrol Ekipmanları
Fluke, profesyonel kamera çözünürlüğü standardını YENİDEN tanımlıyor
ESIT;Yeni ECI Serisi İndikatörler
Netes; İşinizi ilk seferde doğru şekilde tamamlayın.
Enclustra; FPGA İLGİLİ HERŞEY.
Tuna Tartı; Bantlı Kontrol Kantarları(Checkweigher)
Uydudan Senkronizasyonlu Merkezi Saat Sistemi
Krohne ile her zaman iyi bir çözüm vardır
JUMO; Prosesin Yeni Uzmanları
Endress+Hauser - Güvenilir tercihiniz
Testo, Fırın Sıcaklık Ölçüm Cihazı
Analizör
Enotek; GE Kontrol, Kaye Validator, Kaye ValProbe
Enotek; GE Kontrol, Kaye Validator, Kaye ValProbe
Hızmar Marka Sıvı Seviye Sensörleri
ESİT; Yeni ECI Serisi İndikatörler
Netes; İşinizi ilk seferde doğru şekilde tamamlayın.
ESIT;Yeni ECI Serisi İndikatörler
Draeger; Gaz algılama çözümü sadece alev ve gaz detektörü değildir
ELİMKO; Otomatik Kontrolde Güvenilir İsim
Güvenilir Akış Ölçümü; Su ve Atıksu Uygulamaları İçin Yeni Elektromanyetik Akış Ölçer
Esit ECI Tartı Kontrol İndikatörü
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Tork Valve &Automation; Akışkan Kontrol Altında