SFA30 Formaldehit Sensör Modülü

Hava temizleyicileri, havalandırma sistemleri ve iç ortam hava kalitesi monitörü projeleri için

  • SFA30 Formaldehit Sensör Modülü
    SFA30 Formaldehit Sensör Modülü
  • SFA30 Formaldehit Sensör Modülü
    SFA30 Formaldehit Sensör Modülü

Çevresel sensör çözümlerinde lider üretici olan Empa Elektronik’in temsilciliğini yaptığı Sensirion, kendi patentli elektrokimyasal teknolojisine dayanan SFA30 sensörünü piyasaya çıkardı. Başta hava temizleyicileri, havalandırma sistemleri ve iç ortam hava kalitesi monitörü projelerinde kullanabileceğiniz formaldehit sensörü diğer VOC'lere göre benzersiz şekilde düşük çapraz duyarlılıkla (low cross-sensitivity) mükemmel formaldehit algılama performansı sunar.

SFA30 modülü üzerinde ayrıca bir SHT sıcaklık ve nem sensörü barındırır. Böylece 0-1000 ppb ölçüm aralığında tamamen sıcaklık / nem dengelemeli ve fabrikada kalibre edilmiş formaldehit konsantrasyonu çıkışı verir. Modülü I2C veya UART seçilebilir dijital çıkışları ile kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak SFA30, mükemmel uzun vadeli stabilite ve 6 yıllık kullanım ömrü sunar.

SEK-SFA30 evaluation kiti ile SFA30 formaldehit sensörünü daha kolay ve hızlı test edebilirsiniz.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim