Cuma, 24 Kasım 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Sertleştirilmiş, Tek Bölümlü Epoksi

Özel Dağıtma Tekniği ile Kapsülleme için

Yayın tarihi Haziran 2, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Master Bond Supreme 3HTND-2DM, hızlı tepki veren, sertleştirilmiş, tek bileşenli bir epoksi sistem olup, dağıtma tekniği yöntemi ile çipli panoların kapsüllenmesi için kullanılır. Temelde, yongaları ve tel bağlarını korumak için iki yöntem vardır. Kapsülleme sisteminin dağıtıldığı ve doğrudan korunacak alana uygulandığı yöntem, topak tepe olarak bilinir. Dağıtma tekniği yöntemi, saklanacak malzemenin kapsüllenecek alanın etrafına dağıtılmasını gerektirir. Bu madde, topak oluşturacak şekilde yerinde sertleşecek ve oynamayacaktır. Daha sonra kalan alanın korunması için bir kapsama malzeme uygulanır. Bu sistem ¼ inç kalınlıklarda uygulanabilir.

Supreme 3HTND-2DM, vakum, havacılık, elektro-optik ve diğer ilgili uygulamalarda kullanılmak üzere NASA'nın düşük gaz boşaltma ASTM E595 şartlarındaki değerleri geçer. Bu yüksek performanslı bileşik, silikon ve diğer yarı iletkenler gibi elektronikte kullanılan çok çeşitli substratlar, metaller, seramik ve birçok plastik üzerine iyi bir yapışma gösterir. En önemlisi, Supreme 3HTND-2DM'in, boyutsal kararlılığı geliştirmiştir ve oda sıcaklığında 6,000-7,500 psi'lik bir gerilme dayanımına sahiptir. Aynı zamanda, 85 ° C / 85% RH'de 1.000 saat'e dayandıktan sonra bile, Shore D sertliğini 85 olarak muhafaza eder.

Sertleştirilmiş bir sistem olan Supreme 3HTND-2DM titiz ısıl döngüye karşı dayanıklıdır. Güvenilir bir elektrik izolatörüdür ve 10-11 BTU•in/ft2•hr•°F [1.44-1.59 W/(m·K)]'lik ısı iletkenliği gösterir. Epoksi, su ve asitler, bazlar, yakıtlar ve bir takım yaygın çözücüler gibi kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır. Düşük iyonik seviyelerde klor, sodyum ve potasyum bulundurmaktadır (10 ppm'den az).

Bu tek bileşenli sistemin kullanımı kolaydır ve oda sıcaklığında 'sınırsız' çalışma ömrü sunar. 150° F [121° C]'de 20-30 dakikada veya 200 ° F [149 ° C]'de 5-10 dakikada uygulanabilir. -100 ° F ila + 400 ° F [-73 ° C ila + 204 ° C] aralığında kullanılabilir. Supreme 3HTND-2DM, çeşitli kullanımlar için şırınga, kartuş ve kavanozlarda bulunmaktadır.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : Master Bond Inc.

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

154 Hobart Street

07601 Hackensack

Tel.: +1-201-3438983
Faks: +1-201-3432132


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun