Endüstri Dünyasi - Yeni ürün ve teknoloji haberleri dergisi
     
  Schunk, iftar yemeğinde sektör profesyonellerini ağırladı
Robot üreticilerinden ABB, Yaskawa, Nachi, Fanuc ve Staubli katılım sağladı

Schunk, iftar yemeğinde sektör profesyonellerini ağırladı Schunk, iftar yemeğinde sektör profesyonellerini ağırladı
 

SCHUNK bu yıl da Develi Kalamış Restoran'da iftar yemeğinde sektör profesyonellerini ağırladı. SCHUNK Otomasyon Ekibinin her yıl Ramazan ayında birlikte olabilmeyi hedefleyerek geleneksel olarak düzenlendiği sıcak iftar buluşmasına robot üreticilerinden ABB, YASKAWA, NACHI, FANUC, STAUBLI firmaları katılım sağladı.

Türkiye ekonomisinin ve sektörün ilk yarısının durum değerlendirmesinin de yapılma fırsatı olan akşamda SCHUNK Genel Müdürü Emre Sönmez 'Ülkemizin zor zamanlardan geçtiği şu dönemde hoşgörü ve paylaşma kavramlarının derinleştiği Ramazan ayında her bireyin olduğu kadar sektörümüzün de ülkeye katkılarının her zamankinden daha önemli olduğuna inanmaktayız.' ifadelerini kullandı.


 
     
     
  Endüstri Dünyası Dergisi
İlk sayısı 2006 yılının Mart ayında yayınlanan Endüstri Dünyası dergisi, yeni ürün ve çözüm arayan endüstriyel karar vericilerin ve mühendislerin başvurdukları en güvenilir kaynak olmayı başardı. Seçkin bir abone kitlesine sahip olan Endüstri Dünyası dergisinin her sayısı, Türkiye çapında özenle seçilmiş 8.310 endüstri profesyoneline ücretsiz olarak postalanır.
 
Bütün haklar saklıdır © 2017 - TIM GLOBAL Medya
İletişim - LinkedIn