Schneider Electric Geleneksel Buluşması bu yıl İzmir’de gerçekleşti

Schneider Electric Geleneksel Buluşması 5-6 Ekim 2017 tarihlerinde İzmir’de gerçekleşti.

  • Kasım 17, 2017
  • 8077 Görüntüleme
  • Schneider Electric Geleneksel Buluşması bu yıl İzmir’de gerçekleşti
    Schneider Electric Geleneksel Buluşması bu yıl İzmir’de gerçekleşti
  • Schneider Electric Geleneksel Buluşması bu yıl İzmir’de gerçekleşti
    Schneider Electric Geleneksel Buluşması bu yıl İzmir’de gerçekleşti

Prof. Dr. Emre Alkin, buluşmada ilham veren konuşmasıyla yer aldı. Schneider Electric Manisa fabrikasını da ziyaret eden katılımcılar gerçekleştirilen workshoplara yoğun ilgi gösterdi.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, iş birliği yaptığı proje ofislerinin yetkilileri, danışmanlar ve kontrolörler için Schneider Electric Geleneksel Buluşması'nı bu yıl İzmir Swiss Otel'de gerçekleştirdi. Sektörde önemli bir yer edinen buluşmada Schneider Electric ekipleri ve katılımcıların sundukları fikirlerle ortak bir gelişim alanı yaratılmasına olanak sağlandı.

Etkinliğin ilk gününde katılımcılar, Schneider Electric Manisa fabrikasını ziyaret etme şansını da yakaladı. Ardından ise "Proje dünyası zorlukları ve çözüm önerileri" ve "Geleceğin tasarımları neye ihtiyaç duyar" başlıklı iki workshop gerçekleştirildi. Beyin fırtınası ile tüm katılımcıların yaratıcı önerilerine açık olan bu toplantılardan sektörün geleceğine yönelik sonuç odaklı fikirlerle ayrılındı. Oldukça verimli geçen toplantılar katılımcılardan yüksek beğeni aldı.

Etkinliğin ikinci gününde; workshop sonucunda ortaya çıkan konuların değerlendirilmesinin ardından konuk konuşmacı Prof. Dr. Emre Alkin ilham veren bir konuşma gerçekleştirdi. Oldukça yoğun geçen etkinlik İzmir Körfezi'nde yapılan keyifli bir yelkenli turu ile tamamlandı. Schneider Electric, yenilikçi fikirler geliştirme ve iş birliklerini güçlendirme anlamında önem taşıyan bu etkinlikleri, kapsamını genişleterek düzenlemeye devam edecek.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim