Pulsar® Model R80 Radar Seviye Vericisi

4 dereceye kadar dar huzme açılarına sahip 80 GHz sinyal

  • Pulsar® Model R80 Radar Seviye Vericisi
    Pulsar® Model R80 Radar Seviye Vericisi

AMETEK Magnetrol'ün yeni Pulsar Model R80 radar seviye vericisi, ünlü çizgiyi örneklemektedir: "basitlik, en üst düzey gelişmişliktir." Şirketin lider radar teknolojisi portföyünü temel alan Magnetrol, artık endüstriyel pazar için 80 GHz'lik bir radar vericisi sunuyor.
FMCW teknolojisi ve 80 GHz çalışma frekansı, üstün performans, daha küçük antenler, daha iyi doğruluk ve gelişmiş çözünürlük sağlar. Ayrıca, Magnetrol'ün konfigürasyon sihirbazları ve proaktif tanılamaları, devreye alma ve sorun gidermeyi her zamankinden daha kolay hale getirir. Magnetrol döngüden güç alan cihazlarda tipik olduğu gibi, verici muhafazası, proses sızdırmazlığını bozmadan antenden ayrılabilir.

Uygulamalara gelince, Model R80, genellikle ultrasonik vericilerde ve bazı radar ürünlerinde olduğu gibi türbülans, köpük veya aşırı buharlardan minimum düzeyde etkilenir. Daha küçük antenler ve daha dar ışın açıları, daha küçük proses bağlantıları olan ve kaçınılması gereken dahili engelleri olan kaplara kurulmasına olanak tanır.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim