Nürnberg'deki SPS20 Sanal Olarak Düzenlenecek

Mesago Messe Frankfurt, son gelişen sağlık problemleri nedeniyle "fiziksel olay" ın iptal edildiğini doğruladı. Sanal platform SPS Connect 24 Kasım'da yayına girecek

  • Ağustos 28, 2020
  • 908 Görüntüleme
  • Nürnberg'deki SPS20 Sanal Olarak Düzenlenecek
    Nürnberg'deki SPS20 Sanal Olarak Düzenlenecek

Mesago Messe Frankfurt, devam eden seyahat kısıtlamaları ve koronavirüs pandemisinin neden olduğu diğer temel değişiklikler nedeniyle SPS 2020'nin tamamen sanal bir formatta yapılacağını duyurdu. Sanal platform SPS Connect, serginin başlamasının planlandığı 24 Kasım 2020 tarihinde yayına girecek.

Mesago Messe Frankfurt GmbH Başkanı Martin Roschkowski, "Nürnberg'deki bu yılki SPS etkinliğini iptal etmek zorunda kaldığımız için çok hayal kırıklığına uğradık" diyor. “Bu yazın başlarında, tüm işaretler doğru yönü gösteriyordu ve serginin Kasım ayında başlayacağından neredeyse emindik. O zamanlar bir araya getirdiğimiz güvenlik ve hijyen konsepti, SPS'ye dahil olan birçok kişi tarafından iyi karşılandı ve daha da geliştirildi. Bizim için, SPS topluluğunun birlikte ne kadar iyi çalıştığının bir başka örneğiydi ve katılan herkese içten teşekkürlerimizi sunuyoruz. "

İptalin ana nedenleri arasında yer alan katılımcıların endişeleri
Etkinliğin iptal edilmesinin ardındaki ana nedenler, birçok katılımcının mevcut çok farklı çevre koşulları ve çalışanlarının refahı ile ilgili ifade ettiği ciddi endişeleri içeriyor. Oluşturulan katı hijyen ve sosyal mesafe kuralları, uygulanan seyahat kısıtlamaları ve salgının neden olduğu ekonomik belirsizlik, SPS katılımcılarının beklediği yüksek kaliteli fuarı düzenlemenin mümkün olmayacağını açıkça ortaya koydu.

SPS Başkan Yardımcısı Sylke Schulz-Metzner “SPS, ziyaretçileri ve katılımcıları arasında derinlemesine teknik tartışmaları ve değerli sohbetleri kolaylaştırmasıyla tanınıyor. "Maalesef şu anda normalde yaptığımız gibi bunu sahada gerçekleştirmek için gerçek bir şans göremiyoruz." Etkinliğin organizatörü Mesago Messe Frankfurt GmbH, SPS katılımcılarına ve katılımcılara otomasyon teknolojisindeki en son gelişmeler ve eğilimler hakkında çevrimiçi konuşma fırsatı verecek sanal bir ortamın uygulanmasının son aşamalarında bulunuyor.

İlgilenenler, etkinliğin web sitesi olan sps-exhibition.com adresinden daha fazla bilgiye erişebilir.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim