NSK, Automechanika Frankfurt 2018'de

Herkes daha fazla bilgi edinmek için şirketin standını (Salon 4, Stand C51) ziyaret etmeye davetlidir

  • Temmuz 26, 2018
  • 1436 Görüntüleme
  • NSK, Automechanika Frankfurt 2018'de
    NSK, Automechanika Frankfurt 2018'de

Bu yılki Automechanika Frankfurt fuarında (11-15 Eylül), NSK Avrupa, bağımsız otomotiv yenileme pazarına yönelik sürekli genişleyen ürün yelpazesine ışık tutmayı planlıyor. Şirketin popüler ProKIT'i,  serinin odak noktasında kalırken, NSK mevcut referansların sayısını önemli ölçüde genişletmiş bulunuyor. Etkinliğe katılacak olanlar daha fazla bilgi edinmek için şirketin standını (Salon 4, Stand C51) ziyaret etmeye davetlidir.C032018-N-Image1.jpeg - ProKIT genişletilmiş tekerlek poyra rulmanı kitleri serisi

Şirket 240 m2'lik bir stand üzerinde, ortakların ve tamir servisi sahiplerinin daha kârlı, verimli ve etkin olmasını sağlamak amacıyla tasarlanan yenilikleri ve stratejileri sunacak. Şirket ayrıca Automechanika'da gelecekteki teknoloji ürünleriyle birlikte bir dizi şanzıman ve motor sergileyecek.

NSK, »Daha hızlı, daha güvenli, daha güvenilir» teması altında kapsamlı eğitim teklifini sergileyecektir. Özellikle, şirket mevcut eğitim programının bir parçasını sunacaktır. Ziyaretçilerin isteğe bağlı alabileceği eğitim, onların poyra rulmanları hakkında daha fazla bilgi edinmelerine, yerleştirme, kullanım ve bakım konularını anlamalarına yardımcı olacak. NSK´nın sunumu, rulman ve / veya araçlara zarar vermeden doğru montajı sağlamak için gerekli araçların yanı sıra kesit modelleri de içerecektir.

Eğitim, poyra rulmanlarının doğru montajı hakkında bilgi sağlayan ve bir dizi ipucu ve faydalı tavsiyeler içeren uygun videolarla tamamlanacaktır.

Ayrıca stantta, ProKIT rulman kitleri serisini gösteren bir duvar ekranı olacaktır. ProKIT tek kutu çözümleri sadece %100 orijinal rulmanlar ve değiştirme işlemini daha hızlı, daha güvenli ve daha güvenilir hale getiren yüksek kaliteli parçalar içerir.

Stanttaki diğer bir sunum da "Rulman montajı deneyimi" adı verilen özel bir alan olacaktır. Burada ziyaretçilere, tamamlanmış bir bilyalı rulmana monte etmek üzere çeşitli parçalar verilecektir. Bunları doğru bir şekilde birleştirebilmeyi başaranlar, en hızlı montaj süresi için verilecek ekstra hediyelerle birlikte bir rulmanı hediye olarak eve götürebileceklerdir.

NSK´nın uzman ekibi ziyaretçileri karşılamak ve onlardan gelecek özel talepleri potansiyel çözümleriyle tartışmaya sunmak için isteklilerdir. Son olarak, her gün 17:00 - 18:00 saatleri arasında hafif ikramlar ve atıştırmalıkların sunulacağı bir kokteyl resepsiyonu düzenlenmesi planlanmaktadır.
Automechanika 2018'i ziyaret etmeyi planlayan ve gösteri için ücretsiz giriş bileti almak isteyen herkes, marketing-europe@nsk.com adresine bir e-posta gönderebilir.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim