Neugart'ta Geleceğin Rotası Belirleniyor

Matthias Herr ve Swen Herrmann, Neugart yönetiminde yeni görevler üstleniyor

  • Ocak 31, 2022
  • 280 Görüntüleme
  • Neugart'ta Geleceğin Rotası Belirleniyor
    Neugart'ta Geleceğin Rotası Belirleniyor

Neugart GmbH, kendi bünyesinden iki yeni atama ile Neugart Holding GmbH çatısı altında yeni yıla geleceğe odaklı bir şekilde başlıyor: Daha önce İş Geliştirme Müdürü olan Matthias Herr, Kippenheim merkezli redüktör uzmanının üçüncü şirket yöneticisi olarak atandı. Onun önceki pozisyonunu en son Neugart'ta Satış Müdürü olan Swen Herrmann devralacak.

Matthias Herr, Neugart-Herr ailesinin dördüncü neslini temsil ediyor ve şimdi veraset düzenlemeleri çerçevesinde şirket yönetimine geçiyor. Bu şekilde Neugart bundan sonra da redüktör üreticileri arasında aile şirketi olmaya devam edecek. 38 yaşındaki işletme ekonomisti, otomotiv ve toptan satış sektörlerinde görev aldıktan sonra 2013'ten beri Neugart'ta çalışıyor. Matthias Herr, bu görevde 2015 ve 2021 yılları arasında İş Geliştirme Departmanını yönetti. Ayrıca 2019'dan beri Neugart USA Corp.'un da başkanı olarak görev yapmaktadır.

Yeniden yapılanma sürecinde, yetkili temsilci Swen Herrmann, yeni İş Geliştirme Müdürü olacak. 42 yaşındaki makine mühendisi, 2018'den beri Satış Müdürü olarak görev yapıyordu. Bundan önce, beş yıl boyunca Ürün Yönetimi Departmanını ve buna ek olarak 2016 ile 2018 arasında Neugart'ta Pazarlama Departmanını da yönetti. Swen Herrmann yeni görevinde artık görev alanı çerçevesinde Satış, Küresel Satış Geliştirme, Pazarlama, Ürün Yönetimi, Müşteri Hizmetleri, Kalite Yönetimi ve Süreç Geliştirme Departmanından sorumludur.

Yönetici ortaklar Bernd Neugart ve Thomas Herr, Matthias Herr'in de katılımı ile yönetim kurulunu oluşturmaya devam ediyor. Yönetim seviyesine yeni katılan Swen Herrmann'a (İş Geliştirme Müdürü) ek olarak, Andreas Beinroth (Finans ve İdari Müdür), Bernd Cihlar (Teknoloji Müdürü) ve Holger Obergföll (Tedarik Zinciri Müdürü) sorumlu olmaya devam edecek. 
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim