Müşterilerle renkleriniz konuşsun

Özelleştirilebilir ve sağlam, dijital yazdırılmış tam renkli ürün etiketleri

  • Müşterilerle renkleriniz konuşsun
    Müşterilerle renkleriniz konuşsun

Müşterilerinize önemli ayrıntılı ürün, güvenlik ve uyumluluk bilgilerini iletmek için tamamen özelleştirilebilir ve sağlam olan tam renkli ürün etiketlerimizi deneyin. Brady'nin ürün etiketleri, önemli ürün bilgilerinin müşterilere optimize bir şekilde iletilmesi için yüksek çözünürlüklü fotoğraf veya çok renkli kalitede dijital olarak yazdırılır. RAL, Pantone ve diğer renk kodları belirtilebilir. 0,1 mm'lik baskı toleransı, Brady'nin sağlam ürün etiketi malzemelerinde küçük ve karmaşık metinlerin, şirket logolarının, barkodların ve piktogramların tam renk kalitesini artırır.

Tam renkli ürün etiketleri, mat veya parlak yüzeyle lamine edilen sağlam polyester ve diğer ürün etiketi malzemelerimize yazdırılabilir. Kimyasallara, çözücülere ve aşınmaya karşı son derece dayanıklı olan etiketlerin zaman içinde okunabilirlikleri azalmaz.

Tam renkli önceden yazdırılmış ürün etiketlerimiz tamamen özelleştirilebilirdir. Büyük ve küçük etiket boyutları, çok küçük yazı tiplerinde bile serileştirme, şirket logoları, üretim parti numaraları, barkodlar ve diğer değişken verilerle kolayca oluşturulabilir. Özel ve daha zorlayıcı koşullarda etiket sağlamlığını ve okunabilirliğini artırmak için belirli etiket malzemeleri ve yapışkan kombinasyonları seçilebilir. Kaliteli etiket yazıcılarımızı kullanarak etiketlere yerinde daha fazla veri de ekleyebilirsiniz.

 

Ürün sayfasını indirin & Numune isteyin