Minyatür DC-DC Dönüştürücü

Medikal Güvenlik Standardı 2 X Moop Uyumluluğuna Sahiptir

  • Minyatür DC-DC Dönüştürücü
    Minyatür DC-DC Dönüştürücü

Murata, Murata Power Solutions tarafından üretilen 2 Watt'lık tek çıkışlı, düzenlenmiş ve izole DC / DC dönüştürücülerinden oluşan MTC2 serisini sundu. 12 veya 24 VDC 2: 1 giriş voltajı aralığı ve 3.3, 5 veya 12 VDC çıkış voltajlarıyla mevcut olan MTC2 yüzey montajı, giriş den çıkışa 3 kVAC izolasyonu içerir. Yalnızca 0.59 x 0.56 x 0.44 "(14.99 x 14.22 x 11.23 mm) ölçülerinde dönüştürücü, ticari ekipmanlarda kullanılmak üzere UL / EN 60950 güçlendirilmiş yalıtım emniyet standardına ve 2 x güçte ANSI / AAMI ES60601-1 tıbbi güvenlik şartnamesine uygundur MOOP (Operatör Koruma Anlamı).

Çıkış, nominal çıkış voltajının ±% 0,5'ine ayarlanır ve bir çıkış voltajı düzeltme işlevi, özel uygulamaların gereksinimlerine uyacak şekilde çıkışın ±% 10'u ayarlanmasına izin verir. İlave düzenleme bileşenleri gerekmemektedir ve 2: 1 giriş aralığı ile MTC2, giriş voltajında geniş sapmalar olabileceği uygulamaları barındırabilir. Uzaktan açma / kapama pimi, bir tasarımda güç başlatma sıralamasını kolaylaştırmak veya uygulama güç tasarrufu özelliklerini etkinleştirmek için kullanılabilir. Sürekli kısa devre koruma fonksiyonu hem yükün hem de cihazın kısa devre koşullarından korunmasını sağlar.

-40 ila + 85 ° C arası tam çıkışta çalışabilen MTC2, + 105 ° C'ye kadar çalışma kapasitesine sahiptir. MTC2'nin tasarımında hiçbir elektrolitik kapasitör kullanılmamaktadır. Murata Güç Çözümleri, ürün pazarlama müdürü Ann-Marie Bayliss "UL / EN 6095 ve ANSI / AAMI sertifikalarıyla MTC2, minyatür bir pakette zenginleştirilmiş ürün özelliklerini sunuyor."

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim