maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri

  Sor / bana ulaş

Kurulumda zamandan kazandırmakta, arızaya karşı emniyeti arttırmakta ve terminal rayında gereken alan miktarını % 50 azaltmaktır

Elektronik & Elektrik

maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri

Uygulama ihtiyaçları doğrultusunda kompleks özellikler barındırması gereken sistem panolarında sadelik, yer ve zaman tasarrufu oldukça önemlidir. Weidmüller'in sistem panoları için ürün ve hizmet portföyüne eklediği bir yenilik olan maxGUARD; elektronik yük izleme ve potansiyel dağıtımın yenilikçi kombinasyonu olup kurulum esnasında zamandan kazandırmakta, arızaya karşı emniyeti arttırmakta ve terminal rayında gereken alan miktarını % 50 azaltmaktadır. 

maxGUARD ile uygulama ihtiyaçları doğrultusunda dağıtım terminal bloklarıyla birleştirilmiş elektronik yük izleme ELM cihazları 24V DC güç dağıtımlı sistemlerde seçici yük koruması sağlamak üzere özelleştirilebilir. maxGUARD yük izleme ve potansiyel dağıtımı tek bir çözümde birleştirerek kullanıcılara kurulum sırasında zaman kazandırır, arızaya karşı emniyeti artırır ve DIN rayı üzerinde yer tasarrufu sağlar.

Modüler maxGUARD sistemi, otomasyon kontrol panelleri için özel gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmıştır. Pozitif, negatif ve dahili sinyal olmak üzere üç ana çapraz bağlantı kanalı içerir. Bu tasarım, elektronik yük izleme cihazı çıkışlarından (pozitif ve negatif) terminal bloklarına olası temas sayısını artırır ve dağıtım kartı yükleri için verimli bağlantılar sağlarken kablolamayı azaltır. maxGUARD terminallerindeki entegre test noktaları ve yük devresi galvanik izolasyonu için ayırıcı test ve sorun gidermeyi basitleştirmeye yardımcı olur.


Bir dizi tek kanallı ve dört kanallı varyasyonlarda (standart ve konformal kaplama) edinilebilen maxGUARD, özel çözümler için uygulama esnekliği sağlamaktadır. Yerden ve zamandan kazandıran maxGUARD modülleri, 6.1 mm'lik bir muhafaza ve push-in bağlantı teknolojilerine sahiptir. maxGUARD'ın nominal çalışma gerilimi 24V DC'dir ve komple sistem 40 A maksimum akım kapasitesine sahiptir. Geniş çalışma sıcaklığı aralığı -25°C'den +55°C'ye (indirgeme olmaksızın) uzanır.

Terminal kesitleri; besleme modülü için 16 mm², elektronik yük izleme (ELM) için 2.5 mm² ve potansiyel dağıtım terminal bloğunun üstünde 1.5 mm² altında 2.5 mm²'dir.

maxGUARD modülleri cuLus onaylıdır. Belirli bir ürün cULus onaylı olması o ürünün Kanada ve ABD standartlarına uygun tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde test edildiği anlamına gelmektedir. maxGUARD ayrıca Class 2 Sertifikası (1A, 2A ve 4A modülleri), CE derecelendirilmesi ve çok çeşitli küresel onaylar taşır. maxGUARD, Weidmüller web sitesinde ücretsiz olarak bulunan bir yazılım olan Weidmüller Configurator kullanılarak önceden konfigüre edilebilir.
maxGUARD'ın Avantajları

Bir elektrik dağıtım sisteminde; güç kalitesi, kullanılan miktar ve bazen harmonik veriler hakkında bilgi toplayabilmek için elektronik yük izleme oldukça önemlidir. Etkin ve verimli makine ve tesis çalışması için, zamandan ve yerden tasarruf sağlayacak şekilde kurulabilen, arıza emniyetli ve bakıma uygun kontrol gerilimi dağıtımları gereklidir. Üç işlevi bir arada barındıran (Potansiyel dağıtımı, Sigorta, Klemens) maxGUARD, elektronik yük izleme ve potansiyel dağıtımın eşsiz bir kombinasyonudur. maxGUARD terminal rayında bol alan yaratır. Böylece değerli kablolama süresinden tasarruf edilir ve kablo hataları ortadan kaldırılır. Modüler sistem kendini en iyi şekilde her uygulamaya uyarlamaktadır.

► Kolay Bakım: maxGUARD; gelişmiş işletme, test ve bağlantı elemanlarını devreye alma ve bakım sırasında tüm voltaj potansiyellerine ve yük devrelerine güvenli bir şekilde erişim olanağı sağlar.

► Ölçme Ayırma Klemensi: Test ve ölçüm gereksinimleri için tasarlanmış bıçaklı ayırma aparatı klemens yapısı üzerinde tercihen seçilebilir.

► Potansiyel Dağıtımı: Potansiyel dağıtımı tarak köprü aparatı ile kolayca yapılarak kablolama süresinden ve maliyetinden tasarruf sağlar. 

► Alan Tasarrufu: 6.1 mm aralıklı elektronik yük izleyiciler gerilim dağıtıcılar içerir.

► Özelleştirilebilme: Üstün varyant çeşitleri, çok farklı potansiyel dağıtım terminalleri ve ek bileşenler, her zaman özelleştirilmiş çözümleri mümkün kılar.

maxGUARD'ın teknik özellikleri şunlardır:

► 6.1 mm gövde ve push-in bağlantı teknolojisi
► 24V DC nominal işletme gerilimi
► Komple sistem 40A maksimum akım kapasitesine sahiptir.
► Geniş çalışma sıcaklığı aralığı -25°C'den + 55°C'ye (indirgeme olmadan)

► Terminal kesitleri, besleme modülü için 16 mm², elektronik yük izleme (ELM) için 2.5 mm²,potansiyel dağıtım klemensinin altındaki 2.5 mm² ve üstünde 1.5 mm²'dir.

► Modüller cULUS listesinde yer alır, Class 2 Sertifikalı (1A, 2A ve 4A modülleri), CE derecelendirilmiş ve çok çeşitli küresel onaylar taşırlar.

► Weidmüller Web sitesinde ücretsiz olarak bulunan bir yazılım olan Weidmüller Configurator kullanılarak önceden konfigüre edilebilir.
 

Tarihinde yayınlanan Ocak 10, 2019 - (1020 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
Weidmüller Elektronik Tic. Ltd. Sti
Kavacik Mahallesi Orhan Veli Kanik Cad. No:9/1
34830 Beykoz - Turkey
+90-216 5371070
+90-216 5371077
Tüm şirket profilini görün
Tanım

Weidmüller, endüstriyel ortamda Enerji-, Sinyal-, Veri-aktarımı, işlenmesi ve bağlantı teknolojisi komponentleri konusunda uluslararası pazarda başarılı ve lider üreticilerdendir.

Weidmüller, bağlantı teknolojisi ürünleri ve Elektronik modüllerini geliştirip üretmekte ve tüm dünyada piyasaya sunmaktadır. Endüstriyel uygulama profesyonellerinden oluşan global bir ağa sahip olan weidmüller mühendislik hizmetleri sunmakta ve uygulamaya özel çözümler geliştirmektedir.

Komple ürün portföyümüz ve diğer hizmetlerimiz müşterilerimizin ürünlerinin değerini artırarak rekabet gücünü ve pazar payını yükseltmektedir.

Güçlü bir uluslararası yapıya sahip olan Weidmüllerin, 80’den fazla ülkede pazarlama ağı, mümessillikleri ve üretim tesisleri bulunmaktadır.

Yer

maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri

Kurulumda zamandan kazandırmakta, arızaya karşı emniyeti arttırmakta ve terminal rayında gereken alan miktarını % 50 azaltmaktır

Bu tedarikçinin başka ürünleri
Weicos (Weidmüller Connection System)
Weidmüller, FieldPower Control
Weidmüller DC Sinyal İzleme Kutusu
Weidmüller; Klippon TB Serisi
Weidmüller; Otomatik Makinalar- Kablo Soyma ve Yüksük Sıkma
Weidmüller; UPS Kontrol Ünitesi, Buffer Modülü ve Akü Birimi
Weidmüller; MICROOPTO Serisi Solid-State Röle
Weidmüller; SIL3 Güvenlik Röleleri
Digi Check Pro, Weidmüller'den yeni nesil iki kutuplu Voltaj Ölçme Cihazı
Her Ayrıntısı Mükemmel; Weidmüller Term Serisi
En Akılcı Remote I/O Çözümü "u-remote"
maxGUARD Elektronik Yük İzleme ve Sigorta Modülleri
Her Ayrıntısı Mükemmel; Weidmüller Term Serisi
Klemens + Optokuplör = Termopto
Klemens + Optokuplör = Termopto
Klemens + Optokuplör = Termopto
İlgili Makaleler
Siemens Energy 2020’de faaliyetlerine başlıyor
Çeşitli aktüatörlere sahip Ekonomik Mikro Anahtar
Yeni Nesil Akıllı ve Küçük Kontrol Röleleri
Microchip SAMR34 kazanma fırsatı!
İş Güvenliği Çözümleri
Yüksek İzolasyon 3 - 20 Watt DC / DC Dönüştürücüler
Halojensiz Silikon Kablo, Profil ve Makaron
Phoenix Contact Türkiye -Safety Lansmani Basin Bülteni
N-Kanal 60 V (D-S) MOSFET
Veri Merkezi İzleme ve Yönetim Sistemi
Microchip: IP, Marka ve Gelir Akışınızı Koruyun
İnsan ve Makine için Emniyet
Microchip; Her Yerde Gönül Rahatlığıyla Her Şeyin Kontrolü
Siemens SIRIUS ACT Butonlar ve Sinyal Lambaları
Siemens; Yeni Nesil SIRIUS Şalt Cihazları
Staubli: Bize Bağlanın
Yeni Nesil SIRIUS Şalt Cihazları
ICP DAS; IIOT İletişim Sunucusu
ABB Elektrik; SACE Emax2 Gücü Yönetir
Hızlı ve Emniyetli Ana Kumanda ve Emniyet Şalterleri
Veri Merkezi İzleme ve Yönetim Sistemi
Zettlex; Precision in the Extreme
Staubli Konektör; Tam Güvenlik, Tam Koruma
Mükemmel Tasarım: SILAS
KG Serisi Kırmızı Emniyet ve Ana Kumanda Şalterleri
Kablolarınız için katmanlı koruma; HellermanTyton
Silas Yatay Tip NH Sigortalı Yük Ayırıcıları
Geleceğin E3 Hali
Pako Şalterler
DA/DA Çeviriciler
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
Phoenix Contact; Push-In Bağlantı Kolaylığı
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
eks-Engel; Endüstri Koruyucular
ONKA; Elektriğin Küçük Devleri
Müşteriniz Mükemmel bir çözüm aradığında Phoenix Contact'a güvenin
Fiber Optik Tek Elden Çözüm; Güvenlik ve Esneklik Dahil.
Bağlantı Sistemlerinizi İyileştirin
PAKO Şalterlerinde Yeni Dizayn LOOK 2