LX34070 Yüksek Hızlı Endüktif Konum Sensörü

Kolay Hızda Konum Güncellemeleri

  • LX34070 Yüksek Hızlı Endüktif Konum Sensörü
    LX34070 Yüksek Hızlı Endüktif Konum Sensörü

Bir sonraki yüksek hızlı veya motor kontrollü konum sensörünüzü yalnızca metal bir hedef ve bir baskılı devre kartı ile oluşturun. Yeni Microchip LX34070 yüksek hızlı endüktif konum sensörü, basitleştirilmiş, düşük maliyetli bir pakette gelişmiş gürültü bağışıklığı ile güvenli, doğru performans sunar.
Manyetik çözücülere ve Lineer Voltaj Diferansiyel Transdüserlere (LVDT'ler) göre önemli boyut ve ağırlık avantajları sunan LX34070'in küçük ayak izi toplam maliyeti düşürür.

Bu sağlam cihaz ayrıca kaçak manyetik alanlara karşı bağışıktır, yüksek sıcaklıklarda çalışır ve tek bir sensörle uzun doğrusal ölçümler alabilir. Hall Etkisi sensörlerinden farklı olarak LX34070, motorların, solenoidlerin ve yüksek akımların yakınında hassasiyet kaybı olmadan sorunsuz bir şekilde çalışır.

Yüksek güvenilirlik ve güvenlik açısından kritik motor konum sensörü uygulamaları için tasarlanan LX34070, Otomotiv Güvenliği Bütünlük Düzeyi C (ASIL C) desteğini ve 1 kHz sinyallerde 5 μs'den daha az sinyal gecikmesini içerir, bu da onu motorlar için ideal bir algılama çözümü yapar, doğrusal enkoderler ve vites konumları.

Daha fazla bilgi edinin!