LORAX Bilişim Teknolojileri ile Dijitalleşme üzerine

ZEBRA ve HONEYWELL başta olmak üzere, Dünya devi teknoloji markalarının ürünleri ve çözümleri ile kendi bilgi birikimini harmanlıyor

  • Mart 7, 2023
  • 711 Görüntüleme
  • LORAX Bilişim Teknolojileri ile Dijitalleşme üzerine
    LORAX Bilişim Teknolojileri ile Dijitalleşme üzerine

LORAX Bilişim ve Teknolojileri,OT/VT(Otomatik Tanıma / Veri Toplama)  alanında,Türkiye’nin önde gelen bilgi teknolojileri, yazılım, donanım ve hizmetleri şirketidir.2022 yılında, şirketlere iş süreçlerini daha etkin yürütmelerini sağlayan kurumsal iş çözümleri sunmak için kurulan LORAX Bilişim Teknolojileri 20 yılı aşkın sektörel tecrübeye sahip kurucuları ve tecrübeli ekibi ile farklı sektörlerdeki müşterilerine kurumsal mobilite ve izlenebilirlik alanlarında rekabet avantajı sağlayan ürün, hizmet ve çözüm önerileri sunan uzun vadeli bir iş ortağıdır.

ZEBRA ve HONEYWELL başta olmak üzere, Dünya devi teknoloji markalarının ürünleri ve çözümleri ile kendi bilgi birikimini harmanlayan LORAX Bilişim, kurumsal kaynaklarınıza en hızlı ve doğru şekilde erişmenizi sağlayarak, bu rekabette rakiplerinizden bir adım öne geçmenize katkıda bulunmayı amaçlıyor.

Donanım Çözümlerimiz:Her sektörden müşterilerimizde oluşan“sahadan kurumsal veri toplama” gereksinimlerini, Dünyanın en  önde  gelen  üreticilerinin  donanım  çözümleri  ile  karşılıyoruz.  Bunu  yaparken  proje  yapma kültürümüzden ve sektörel tecrübemizden kuvvet alarak, çok basit ancak bir o kadar önemli bir nüans ile farklılaşmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizi DİNLİYORUZ. Sonucunda müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarına uygun çözümleri öneriyoruz. LORAX Bilişimin’in çözüm yelpazesinde bulunan donanım çözümlerimiz, Mobil Terminaller, Barkod Okuyucular, Barkod Yazıcılar, Kablosuz Ağ Sistemleri, Veri Depolama & Yedekleme Sistemleri, Kiosk & Digital Signage,Tablet RF-ID Çözümleri.

Yazılım Çözümlerimiz: Başta üretim ve lojistik olmak üzere SAP B1 modülleri ve kendi yazılım çözümlerimizle sektörün ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Lojistik sektöründe yapmış olduğumuz geliştirmeler mevcut. WMS (depo yönetim sistemi) yazılımı ile el terminalleri, stok işlemleri, SAP B1 stok hareketlerini takip ediyoruz. Ürünlerin izlenebilirliğini sağlıyor ve taşıma hizmetlerinde kullanılan araçların daha verimli kullanılabilmesi için ambalajlama ve çekme operasyonlarını kullanıyoruz. 
Senkronizasyon sorunlarından dolayı stok ve sevkiyat  yönetimi doğru ve zamanında yapılamayabiliyor. Bu da hem maliyetleri hem de sevkiyat kalitesini doğrudan etkileyen bir unsur. El terminalleri kullanılarak ürün bulma ve paketleme süreçlerinde kazanılan hız sayesinde bu durumun önüne geçiyoruz.

Profesyonel Hizmetler:LORAX Bilişimin sunduğu profesyonel hizmetler ile satış öncesinde ve sonrasında müşterilerinin yanında olmaya devem eder.Başlıca Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz şunlardır: Teknik Servis Hizmetleri, Satış Öncesi Danışmanlık Hizmetleri, Satış Sonrası Kurulum Hizmetleri, Bakım Anlaşmaları.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim