Kızılötesi Çizgisel Tarama Teknolojisindeki Son Yenilikleri Edinin

Uçtan uca termal görüntüleme ile her şeyi görün

  • Kızılötesi Çizgisel Tarama Teknolojisindeki Son Yenilikleri Edinin
    Kızılötesi Çizgisel Tarama Teknolojisindeki Son Yenilikleri Edinin

Üretim süreci boyunca sıcaklıkları hem hızlı hem de doğru bir şekilde ölçme ve doğrulama imkânı, sizin gibi yenilikçi ve üreticilerin projeleri hayata geçirmesini ve ölçeklenebilir sonuçları başarıyla sunmasını sağlamış ve genel olarak dünyanın daha iyi işlemesine yardımcı olmuştur.

Bu nedenle çok daha hızlı yeni MP Çizgisel Tarayıcı Serisini beğeninize sunuyoruz.

MP Çizgisel Tarayıcı Serisinde, yüksek hızlı üretim süreçleri için sürekli, doğru, uçtan uca ve gerçek zamanlı termal görüntüler ve sıcaklık ölçümleri sağlayan güçlü çizgisel tarama sistemi seçenekleri yer almaktadır.

Yeni sistem, saniyede 300 çizgiye kadar tarama yapabilir. Geniş spektral ve sıcaklık aralığı seçenekleri sayesinde çeşitli uygulamalara uyum sağlar ve özel endüstriyel ortamlarda ürün kalitesini sağlamak, kalite denetimlerini otomatikleştirmek, sıcak noktaları tespit etmek, performansı optimize etmek ve daha fazlası için özel olarak tasarlanmış özel donanım ve yazılım seçeneklerine sahiptir.

MP Çizgisel Tarayıcı ayrıca bağımsız modda da kullanılabilir, tek bir PC'ye bağlanabilir veya kapsamlı bir proses kontrol sistemine entegre edilebilir. Görüntüleyicinin konfigürasyonlarını uzaktan yapabilir ve prosesinizi 7/24 izleyebilirsiniz.