KIOXIA Europe, Şirketin Uzun Vadeli Hedeflerinde Daha da İlerlemek İçin Yeni Başkan Görevlendirdi

KIOXIA Europe GmbH yeni şirket başkanının Asayuki Nannichi olduğunu doğruladı.

  • Nisan 19, 2021
  • 1169 Görüntüleme
  • KIOXIA Europe, Şirketin Uzun Vadeli Hedeflerinde Daha da İlerlemek İçin Yeni Başkan Görevlendirdi
    KIOXIA Europe, Şirketin Uzun Vadeli Hedeflerinde Daha da İlerlemek İçin Yeni Başkan Görevlendirdi

KIOXIA Europe GmbH yeni şirket başkanının Asayuki Nannichi olduğunu doğruladı. Nannichi, eski başkan Masaru Takeuchi’nin yerini alacak. Sn. Nannichi bu endüstride otuz yıllık deneyime sahip ve Japonya, Kuzey Amerika ile Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da üst düzey satış ve pazarlama rollerinde görev yaptı. Onun liderliğinde KIOXIA Europe şimdi Avrupa veri depolama pazarında ortaya çıkan çok sayıda zorluğun üstesinden gelmek ve sayısız fırsatı değerlendirmek için hazırlanıyor.

Gelişmiş işlemlerin ve cihazların geliştirilmesi için sürmekte olan büyük ölçekli yatırımlarla birlikte (1987 yılında NAND flash belleği icat eden şirket olan) Toshiba Memory’den miras kalan mühendislik uzmanlığını bir araya getiren KIOXIA, veri depolama inovasyonlarını ileri taşımaya devam ediyor. Şirketin lider konumu, çığır açan BiCS FLASHTM 3D flash bellek teknolojisiyle piyasada çektiği büyük ilgi ile öne çıkıyor. 

“Hem şirketin hâlihazırda elde etmiş olduğu başarıları konsolide ederek hem de bu başarıyı daha yukarı taşımak için büyük çaba göstererek KIOXIA Europe’a ticari gelişiminin önümüzdeki evrelerinde rehberlik etmeyi dört gözle bekliyorum” diyen KIOXIA Europe’un çiçeği burnunda Başkanı Asayuki Nannichi ekliyor: “BiCS FLASHTM ürünümüz sayesinde KIOXIA şu anda flash bellek ve SSD sektörlerinde çok büyük satış rakamlarına ulaşıyor ve biz de heyecan verici yeni uygulama olanakları ortaya çıkmaya başladıkça önümüzdeki yıllarda pazar konumumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.” 

KIOXIA Europe, SSD’leri için devam eden talep ile veri merkezlerinde ve şirket sunucularında kullanımların yanı sıra son çıkan oyun konsolu modellerinde artan kullanımından da faydalanmayı bekliyor. 5G hizmetlerinin yaygınlaşması veri depolama gereksinimlerini yukarı taşıyacak, böylece cep telefonu üreticilerinin de daha yüksek bellek yoğunluklarını tasarımlarına entegre etmeleri gerekecek.

KIOXIA Europe GmbH, Pazarlama İletişim Departmanı Başkanı, Kıdemli Yönetici Sandrine Aubert “KIOXIA Europe adına geçtiğimiz yıllarda sergilediği liderlik, destek ve iş birliğinden dolayı Sn. Takeuchi’ye minnettar olduğumuzu söylemek istiyorum. Sn. Nannichi’ye bu vesileyle Avrupa’daki KIOXIA ekibine hoş geldin diyoruz” şeklinde konuştu.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim