Kabine Kontrol Modülü

Sensörlerle Belirlenen Bölgede Sıcaklık Ve Nem Ölçme

  • Kabine Kontrol Modülü
    Kabine Kontrol Modülü

Baran Teknoloji tarafından sunulan çevresel görüntüleme modülü 6 farklı temel özellik üzerine tasarlanmış bir üründür. Bu özellikler aşağıdadır;

1- Manyetik kapı sensörü, 2- Sıcaklık ve nem sensörü, 3- Fan control çıkışı, 4- DIN ray uyumu, 5- Dahili güç kaynağı 6- Ethernet haberleşme portu

Bu sistem ile, uygun şekilde uygun yerlere yerleştirilen sensörlerle belirlenen bölgede sıcaklık ve nem ölçme işlemi yapılabilmektedir. Bu ölçümler, hazırlanmış olan özel arayüz program ile bilgisayar ortamından görülebilmektedir. Manyetik presnsip ile çalışan bir sensor sayesinde de kapının açık veya kapalı olduğu aynı arayüz üzerindeki ekranda görülebilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, ayarlanan sıcaklık set değerinde soğutucu fan otomatik olarak aktif edilerek çalıştırılır ve belirlenen alt değerde tekrar durdurulur. Bu set değeri arayüz üzerinden istenildiği şekilde değiştirilebilir.

Sistem, 220V AC Voltajla beslenmekte ve dahili güç kaynağıyla çalışmaktadır. Haberleşme portuda dahili cihaz içinde standart olarak sunulmaktadır.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim