Hypertherm, endüstriyel kesme inovasyonunda 50. yılını kutluyor

  Sor / bana ulaş

Buna ek olarak uzun süredir saklı tutulan zaman kapsülünün gün ışığına çıkartılması ve şirketin kurucusu Dick Couch’un katılımıyla gerçekleştirilecek kutlamaları da içerecek.

Endüstriyel Malzemeler & Ekipmanlar

Hypertherm, endüstriyel kesme inovasyonunda 50. yılını kutluyor
Hypertherm, endüstriyel kesme inovasyonunda 50. yılını kutluyor
Hypertherm, endüstriyel kesme inovasyonunda 50. yılını kutluyor
Hypertherm, endüstriyel kesme inovasyonunda 50. yılını kutluyor

Endüstriyel kesme sistemleri ve yazılımları üreticisi Hypertherm, uzun süreden beri bizimle olan müşterilerimize çok daha yüksek değer sunmak amacıyla tasarladığımız yeni programları kullanıma sunduğumuz endüstriyel kesme inovasyonunda 50. yılını kutluyor. Buna ek olarak şirketin yıllık etkinlikleri uzun süredir saklı tutulan zaman kapsülünün gün ışığına çıkartılmasını ve küresel merkezlerde şirketin kurucusu Dick Couch’un katılımıyla gerçekleştirilecek kutlamaları da içerecek.

Hypertherm, kurulduğu 1968 yılından bu yana, sürekli inovasyon anlayışıyla hareket edip verimliliği ve kârlılığı artıran tasarımlar geliştirerek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaktadır. Çalışanlarımızın %100 oranında aynı zamanda şirketimizin ortakları olduğu şirket yapımızla, işimizi büyütürken toplumu ve çevremizi de zenginleştirmeye dönük çalışmalarımızda üçlü kâr hanesi yönetimi yaklaşımını benimsiyoruz. Hypertherm’in Başkan ve CEO’su Evan Smith şöyle yorum yaptı: “Hypertherm’in odaklandığı nokta daima müşterilerimize işletim maliyetlerini azaltmalarında ve kesme performansını artırmalarında yardımcı olup kârlılıklarının yükselmesini sağlamak olmuştur. Bugün de yapmakta olduğumuz şey budur. Müşterilerimizle işbirliği içinde çalışıp işlerindeki hedeflerine uygun doğru çözümü bulmaları için onlara yardımcı oluyoruz.” Sayın Couch ise şunları dile getirdi: “Benimsediğimiz ‘Shaping Possibility’ şiarıyla kast ettiğimiz, müşterilerimizi vizyonlarını hayata geçirmelerinde desteklemektir. 50. yılımızı, bir dönüm noktasını temsil eden bu yıl, bundan sonraki 50 yıl için de verdiğimiz bu sözü misliyle yerine getirme azmine sahibiz.Geçtiğimiz 50 yıl içinde başardıklarımızdan dolayı çok gurur duyuyorum. Plazma sistemleri üreticisiyken küresel kesme çözümleri sağlayıcısı haline gelebildik. Daha da önemlisi, bunu bir yandan müşterilerimizin ve topluluklarımızın uzun vadeli çıkarlarını gözetirken, aynı zamanda temel değerlerini takip eden bağımsız bir şirket olarak gerçekleştirdik. Bunu, dünyada öncü endüstriyel kesme çözümleri sunmaya ve teknoloji ve servis alanlarında liderliğe dayanan uzun vadeli müşteri ilişkileri kurmaya dönük bağlılığını bugün dahi sürdürmekte kararlı olan çalışanlarının bizzat sahibi olduğu bir şirket haline gelme hedefimize ulaşarak başardığımızı bilmek memnuniyet vericidir.”

İki arabanın sığabileceği küçük bir garajda çalışmaya başlayan Sayın Couch ve Profesör Bob Dean, suyun bir plazma kesme nozuluna radyal olarak enjekte edilmesinin daha dar bir ark oluşturduğunu ve bunun da metalin daha doğru ve hızlı bir şekilde kesilmesini sağlarken ağır çapak oluşumu ve çift arklanma sorununu ciddi ölçüde azalttığını keşfetmişti. Bugün ise Hypertherm ürünleri dünyanın her yerinde bulunmakta, şirketin kesme sistemleri gemi, tren, hafriyat ekipmanı, büyük bina, stadyum, köprü inşasında ve çok daha fazla ürünün imalatında kullanılmaktadır.

Şirket müşteri odaklı inovasyonu ön planda tutmayı sürdürmektedir. Şirketin araştırma ve geliştirme çalışmalarına önemli miktarda yatırım yapmasıyla mühendislik ekipleri sektörde çığır açan sayısız teknolojiyi pazara sunma sorumluluğunu taşımaktadır. Bu teknolojiler arasında HyDefinition®, HyPerformance® teknolojileri ve kısa bir süre önce X-Definition™ Plazma işlemleri, yüksek verimli hava plazma ve uzun ömürlü sarf malzemesi teknolojilerinin sektöre kazandırılması sayılabilir. Su jeti ürünü türevleri, diğer markalarla kıyaslandığında, daha düşük bir toplam sahip olma maliyeti sunmak için genel aşındırma öğelerini ortadan kaldıran teknolojileri ve programlama süresini kısaltmak, kullanımı basitleştirmek ve en iyi sonuçları üretmek için tasarlanan yazılım geliştirmelerini içermektedir.

Tarihinde yayınlanan Şubat 14, 2018 - (20341 Görüntüleme)
tarafından Onur Dil
İlgili Makaleler
Güvenliği artıracak özel kilitleme prosedürleri
Makinecilerin 2021 ihracat hedefi 20 milyar dolar
Sanner, sürekli olarak kendi alet ve kalıp yapımına yatırım yapıyor
Web Semineri: Elektrik ve Otomasyon Tanımlama Çözümleri
Vaka çalışması: Ölçeklenebilir ve uyarlanabilir bir Kilitleme/Etiketleme uygulaması
CIIE, Çin Pazarına Girmenin En İdeal Yolu
Ayvaz 2020 Yılında Küresel Çapta Büyüyerek Yeni Başarılara İmza Attı
Yüksek Görünürlüklü, Renk Kodlu Ağ Altyapısı Etiketleme (Vaka çalışması)
GNC Makina'da Üst Düzey Atama
ISO 20560: boru içeriğini tanımlayan küresel bir standart!
Sabit Tork ve Güç Yayı
TSM Teknoloji lider bir profesyonel ihracatçı olarak, hedefimiz yüksek performanslı ürünler, büyük güvenilirlik, profesyonel hizmetler
2007 yılında kurulan Shaanxi Getwick refrakter metal ürünleri,
özellikle tungsten ve molibden metal malzeme ürünlerinin üretimi
Baoji Hong Ya Da Demirdışı metal malzemeler Co, Ltd 2014 yılında kurulmuş
Çeşitli endüstriler için döküm parçaları, dövme parçalar, işlenmiş parçalar ve metal fabrikasyon parçalar için akıllı, modern çözümler
Shaanxi Guanjie Technology Co, Ltd yatırım ve 2004
yılında kurulan Xi’an Guanyu Bio-teknoloji Co, Ltd
tarafından 2009 yılında kuruldu.
Shaanxi Tonghui Steel Co, Ltd, imalat, dağıtım, işleme ve paslanmaz çelik borular / levhalar / rulo / bar / profil / montaj / tel üretimi
Nanovak; vakum ve ince film konularında ülkemizde güvenebileceğiniz tek çözüm ortağınız
Standart / Özel Pres-Sac & Enjeksiyon Kalıp Sistemleri
Brother; İşletmenize güç katan yazıcı çözümleri
Italyan Patlama Diskleri Üreticisi Donadon SDD
Güvenliği seçin, şansa bırakmayın: Endress+Hauser’den  Proses Güvenliği
Endress Hauser Katalog; Gıda Endüstrisinde Çözüm ortağınız
SECO; Dökme Demirlerde Kanal Açma ve Profil İşleme
FESTO; Farklı Sektörler için Basınçlı Hava Hazırlama
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Kablolarınız için katmanlı koruma; HellermanTyton
6-petals rupture disc,Direct + Reverse Scored
Kalite Avucunuzun İçinde!
Paslanmaz Çelik kutular
İstediğiniz yerde istediğiniz tesiste boruları tanımlayın
Draeger Katalog
NORD DRIVESYSTEMS Katalog
ifm Electronic Katalog
Seco Tools; Verimlilik Yeniden Tasarlandı: TURBO 10
Sandvik CoroDrill 870, Çelik ve Dökümde Daha Düşük Delik Maliyetleri
Otomotiv üreticilerinin %85'i gelişmiş test çözümlerinde Moog'u tercih ediyor.
Hareket Verimliliği operatörlerinize, şirketinize ve bütçe dengenize üstün performans sağlar.
Goodway HVAC Bakım Sistemleri Türkiye Distribütörü
SKF Turk; Özel Ölçülerde,Özel Malzemelerden Üretilmiş Keçeler