HPKON, 16 - 19 Kasım 2022 / Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi

4 gün boyunca sektörün geleceğine dair pek çok konunun ele alınacağı HPKON konferansları ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan fuarda, hidrolik ve pnömatik sektörünün en önemli firmalarını tek çatı altında bulabilirsiniz. Şimdi ziyaretçi kaydınızı tamamlayın, İzmir Tepekule'de bizlere katılmak için seyahatinizi planlamaya başlayın! Agro Hytos Hidrolik, FESTO,...

  • Ekim 26, 2022
  • 1084 Görüntüleme
  • HPKON, 16 - 19 Kasım 2022 / Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi
    HPKON, 16 - 19 Kasım 2022 / Ulusal Hidrolik Pnömatik Kongresi ve Sergisi

4 gün boyunca sektörün geleceğine dair pek çok konunun ele alınacağı HPKON konferansları ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan fuarda, hidrolik ve pnömatik sektörünün en önemli firmalarını tek çatı altında bulabilirsiniz.

Şimdi ziyaretçi kaydınızı tamamlayın, İzmir Tepekule'de bizlere katılmak için seyahatinizi planlamaya başlayın!

Agro Hytos Hidrolik, FESTO, Kastaş Sızdırmazlık Teknolojileri, Kayahan Hidrolik ve çok daha fazlası HPKON 2022'de sizleri bekliyor!
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim