Güç Kablosu SHF-260 Serisi

Yüksek Sıcaklık Dayanımı ve Esnekliğe Sahip

 • Güç Kablosu SHF-260 Serisi
  Güç Kablosu SHF-260 Serisi

EMPA’nın distribütörlüğünü yaptığı TE Connectivity SHF-260 serisini piyasaya sürdü. SHF-260, hava ve karadaki kritik sistemlerde tercih edilebilecek bir ürün serisi. 24-4/0 AWG kablo kesit alanı seçenekleri sunan seri mükemmel bir yüksek sıcaklık performansı sergilemekte (260°C (10,000 saat), 290°C (500 saat)).

SHF-260 son derece esnek tel, kolay yönlendirme ve dayanıklılığın önemli olduğu geniş çaplı güç besleme uygulamalarında yüksek sıcaklık ve yüksek performans ihtiyacını karşılar.

Kablonun yüksek esnekliği, yalıtımda buruşma veya çatlama olmadan, genellikle gerekli çalışma süresini kısaltarak, son derece dar alanlarda döşenmesine olanak tanır. Normalde MIL-DTL-5015 ve MIL-DTL-83723 konektörleri gibi büyük dairesel konektörlerle ilişkilendirilen kuvvetler, kabloyu dar alanlarda yönlendirme yeteneği, gösterge boyutunu artırmanıza ve gücü bölme ihtiyacını ortadan kaldırmanıza izin verebilir.. Kabloyu dar alanlarda yönlendirme yeteneği, gösterge boyutunu artırmanıza ve gücü bölme ihtiyacını ortadan kaldırmanıza izin verebilir.

24 AWG ila 4/0 AWG boyutlarında mevcuttur, SHF-260 telinin tipik kullanımları, yüksek akımın gerekli olduğu ve dar alanlarda yönlendirmenin gerekli olduğu hem birincil hem de ikincil güç dağıtım uygulamalarını içerir. Mükemmel esneklik ve yönlendirilebilirliğe ek olarak, SHF-260
tel, olağanüstü kimyasal ve sıvı direnci, mükemmel elektriksel özellikler ve 260 °C'ye kadar yüksek sıcaklık performansı sağlar.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ:

SON DERECE ESNEK

 • 6x'e kadar bükülme yarıçapı
 • Sıkı yönlendirme ve bükme
 • Yalıtımda buruşma veya çatlama olmaz
 • Temas stresini ve çiftleşme/eşleşmeyen kuvvetleri azaltır

YÜKSEK PERFORMANS

 • Olağanüstü kimyasal ve sıvı direnci
 • FAR Bölüm 25 yanıcılık gereksinimlerini karşılar
 • Mükemmel yüksek sıcaklık performansı: 260°C (10.000 saat);290°C (500 saat)

MÜKEMMEL ELEKTRİK PERFORMANSI

 • Ark izine dayanıklı
 • Tüm ekstrüde edilmiş tek veya çift duvarlı floropolimer yalıtımı sistem

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim