Gelişmiş Demiryolu Güç Çözümleri

Düşük güç panosuna monte edilmiş DC/DC dönüştürücülerden çok kilovat sağlayan tamamen özelleştirilmiş güç çözümlerine

  • Gelişmiş Demiryolu Güç Çözümleri
    Gelişmiş Demiryolu Güç Çözümleri

Avrupa'nın en büyük güç kaynağı şirketlerinden biri olan ve zorlu uygulamalar için güç çözümlerini optimize etmede lider bir güç olan Powerbox Group, PRBX Gelişmiş Güç Demiryolu Çözümlerini (PRBX-ERPS) 18 - 21 Eylül 2018'de Berlin'deki Innotrans 2018'de (Salon 17, Stand 103’de olacak) sergiledi. Düşük güç panosuna monte edilmiş DC/DC dönüştürücülerden çok kilovat sağlayan tamamen özelleştirilmiş güç çözümlerine kadar PRBX-ERPS, demiryolu uygulamaları için en esnek ve uyarlanabilir güç çözümlerinden biridir. Piyasaya sürülme süresini kısaltmak ve belirli demiryolu endüstrisi gereksinimlerini karşılamak için tasarlanan PRBX-ERPS yapı taşları ve çözümleri, performansı ve parametreleri hızlı bir şekilde ayarlamak, yeni ekipman için pazara çıkma sürelerini kısaltmak, yenileme ve yenileme için modernizasyona kadar geçen süreyi ve stokları ve bunlarla ilişkili maliyetleri belirlemek üzere tasarlanmıştır. PRBX-ERPS esnekliği üç ayak üzerine kurulmuştur: PRBX-ERPS uyarlanabilirliği geniş özel güce dayanırken, AC/DC ve DC/DC çözümleri, modüller, filtreler ve aynı kökenlileri birleştiren modüler çözümler ve DIN rayı, kasetler ve raflar 3500'den fazla yayınlanmış proje içeren çözüm kütüphanesi.
PRBX-ERPS'nin bir parçası olarak, PRBX, EN50155, EN50121-3-2, EN61373 ve EN45545 standartlarına uygun olarak tasarlanan 8 ila 20W, panoya monte edilmiş DC/DC üniteleri içeren en son gelişmiş DC/DC dönüştürücülerini sundu. 13:1'lik etkileyici bir giriş gerilimi aralığı ve 12'den 160V'a kadar olan kaplamalar ile MAD33 (8W), MAD32 (10W), MAE35 (15W) ve MAF35 (20W) güç sistemleri tasarımcılarının İsviçre çakısıdır ve karmaşık uygulamalara sadelik getirir. Tek parça numarası, çok çeşitli nakliye uygulamalarına güç sağlayarak envanteri ve pazara sunma süresini azaltır. Tüm ürünler endüstri standardı ambalaj ve kablo işlev şemaları kullanılarak üretilmektedir. Ekstra geniş DC / DC dönüştürücüler, iletişim cihazları, GSM-R telefonları ve yerleştirme istasyonları, yönlendiriciler / Wi-Fi erişim noktaları, küçük ekranlar, USB şarj soketleri (hem koltuk içi hem de sürücü kabini) gibi demiryolu uygulamalarındaki düşük güçteki yükler ve cihazlar daha büyük cihazlar için sensörler ve bekleme gücü için uygundur. Seri, ekstra güç için paralelleştirme özelliği ile 600W'a kadar çıkan 4: 1 DC/DC dönüştürücüler ile tamamlanmaktadır.
Standında Powerbox, müşterilerin yenileme, modernizasyon ve/veya güncellemelere yönelik zorlu taleplerle karşı karşıya kaldıklarında uyarlanabilirlik için tasarlanan bir dizi ürün ve çözüm sunacaktır. Bu tür uygulamalarda Powerbox, 3.500'den fazla özel çözümün pazara sunulmasıyla, 40 yılı aşkın bir süredir mükemmel bir endüstride işlenen büyük bir bilgi derinliğini temsil ettiği kapsamlı bilgi tabanını çağırabilir.
Powerbox ayrıca Powerbox Group'un önde gelen Japon güç kaynakları üreticisi COSEL tarafından satın alınmasıyla ilgili en son şirket haberlerini ve ortak güçlerin faydalarını ve birleşik teklifi paylaşıyor olacak.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim