Espressif Farklı Uygulama Tiplerine Özel Tasarlanmış Geliştirme Kitleri

ESP-USB, ESP-TEL telekonferans çözümü, ESP32-S2-Touch-DevKit-1, ESP-LCD akıllı kontrol çözümü için

  • Espressif Farklı Uygulama Tiplerine Özel Tasarlanmış Geliştirme Kitleri
    Espressif Farklı Uygulama Tiplerine Özel Tasarlanmış Geliştirme Kitleri
  • Espressif Farklı Uygulama Tiplerine Özel Tasarlanmış Geliştirme Kitleri
    Espressif Farklı Uygulama Tiplerine Özel Tasarlanmış Geliştirme Kitleri

Empa Elektronik’in distribütörlüğünü yaptığı Espressif yeni geliştirme kitlerini duyurdu.

ESP-USB, ESP32-S serisi yongalara bir USB arabirimi eklenerek geliştirilmiştir. Wi-Fi ve USB arabirimini kullanarak Wi-Fi üzerinden video akışı, 4G kablosuz bağlantı noktası üzerinden İnternet'e erişim, USB diske kablosuz bağlanma ve diğer birçok uygulama için kullanılabilir. 

ESP-TEL, ESP32-LyraT-Mini geliştirme kitine dayalı tek çipli, sesli bir telekonferans çözümüdür. Ek bir dijital sinyal işleme (DSP) çipi konumlandırılmamıştır. Bu çözüm, sesli konferans araması, sesli etkileşim ve insan-makine arayüzü (HMI) işlevlerini aynı anda gerçekleştirme yeteneğine sahiptir.

ESP32-S2-Touch-DevKit-1'i temel alan ve düğmelerinin, kaydırıcıların, dokunmatik panellerin ve yakınlık algılama yeteneğinin çalışmasını vurgulayan ESP-Touch Sensörü video içeriğinde anlatılmaktadır. ESP32-S2-Touch-DevKit-1; akıllı anahtarlar, dijital kilitler, akıllı ev aletleri ve dokunmatik panel kullanan diğer cihazları tasarlayabileceğiniz bir geliştirme kartıdır. 

ESP-LCD akıllı kontrol çözümü, akıllı ev otomasyon kontrolörlerinde, ekranlı akıllı hoparlörler, akıllı çalar saatler gibi uygulamalarda Human-Machine Interface için özel olarak tasarlanmış Espressif'in yeni geliştirme kiti ESP32-S2-HMI-DevKit-1'e dayanmaktadır. Ek olarak, ESP-IDF ile uygulamalarınızı hızla ESP32 ve ESP32-S3 yongalarına geçirilebilirsiniz. ESP-LCD, çalar saatler, hava kalitesi dedektörleri, ses kontrolü ve akıllı ev etkileşimli panellerini içeren çeşitli akıllı kontrol senaryoları için uygundur.

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim