Endüstriyel PC'ler için turbo veri

M.2 bellek modülleri, hızlı erişim süreleri ve yüksek depolama kapasiteleri sağlar

  • Endüstriyel PC'ler için turbo veri
    Endüstriyel PC'ler için turbo veri

B&R, Automation PC 3100 ve Panel PC 3100 endüstriyel PC'leri için yığın depolama seçeneklerini genişletiyor. CFast kartlarına ek olarak artık kompakt M.2 bellek modülleri de kullanılabilir. Bu tür bir bellek, hızlı erişim ve 1 TB'a kadar depolama kapasitesi sunar.

M.2 bellek modülleri çok kompakttır; denenmiş ve test edilmiş MLC teknolojisine dayanmaktadır. Yüksek veri aktarım hızları nedeniyle, veri kaydı ve diğer veri yoğun uygulamalar için özellikle caziptirler. Ek olarak, CFast kartlarından önemli ölçüde daha fazla depolama alanı sunarlar, bu da çalışma süresi üzerinden daha fazla verinin yazılabileceği anlamına gelir.

M.2 belleği, endüstriyel PC'de belirli bir arayüz yuvasını kaplar. Depolama, fabrikada kurulabilir veya sahada kullanıcı tarafından eklenebilir. İki CFast yuvası ile birlikte, artık bir Otomasyon PC'sinde üç adede kadar yığın depolama cihazı paralel olarak kullanılabilir.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim