En yüksek yeterlilik düzeyi: CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı

İlgili standartlar ve direktifler doğrultusunda her türlü makine için CE işaretlemesi gerçekleştirebilirsiniz

  • En yüksek yeterlilik düzeyi: CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı
    En yüksek yeterlilik düzeyi: CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı
  • En yüksek yeterlilik düzeyi: CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı
    En yüksek yeterlilik düzeyi: CECE – CE İşareti Sertifikalı Uzmanı

Pilz olarak Türkiye’de ilk kez Tüv Nord onaylı  sertifikalı CE işaretleme uzmanlık eğitimi Pilz bünyesinde verilmeye başlanacak. CECE - CE İşareti Sertifikalı Uzmanlık ile CE işareti alanındaki en yüksek yeterlilik belgesini edinebilirsiniz. Yeterlilik programımının bir parçası olarak size, makineler için tüm CE işareti sürecinin her adımı ile ilgili kapsamlı bilgiler sağlanır.
CECE başarıyla tamamlandıktan sonra ilgili standartlar ve direktifler doğrultusunda her türlü makine için CE işaretlemesi gerçekleştirebilirsiniz.
CECE - CE İşareti Sertifikalı Uzmanlıktan şu şekilde yararlanabilirsiniz

  • CECE yeterliliği TÜV NORD tarafından verilmektedir. Son test başarıyla tamamlandıktan sonra dünya çapında kabul gören TÜV sertifikası ve "CECE - CE İşaretlemesi Sertifikalı Uzmanı" unvanını alacaksınız.
  • CECE ile ilgili makine direktifi doğrultusunda CE işaretlemesi hakkında kapsamlı bilgiler edineceksiniz.
  •  Uzmanlarımızın engin deneyimlerinden yararlanın! Ayıntılı uygulama örnekleri ve atölye alıştırmalarına katılarak öğrendiklerinizi hayata geçirin.

Yeterlilik içeriği
2006/42/EC makine direktifine uygun olarak her türlü makine için tüm CE işaretleme sürecinde size yol göstereceğiz. Sanal makine modeli temel alınarak risk değerlendirmeden CE etiketinin verilmesine kadar tüm süreç adım adım açıklanır. Model ayrıca eksik, tamamlanmış ve birbirine bağlı makineler ile ilgili süreç farklarını da göstermektedir.

CECE yeterliliği ile ilgili tüm içerikler burada bulunabilir
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim