Elesa+Ganter Türkiye internet mağazası yayında.

Aşağıdaki işlemleri yapmak artık çok kolay ve hızlı!

  • Elesa+Ganter Türkiye internet mağazası yayında.
    Elesa+Ganter Türkiye internet mağazası yayında.
  • 7/24 çevrimiçi sipariş verin
  • Fiyatlar, indirimler ve ürün stoklarını anında görüntüleyin
  • CAD dosyalarını doğrudan bilgisayarınıza indirin

Ağustos 2022'den itibaren hem ticari müşteriler hem de son tüketiciler ürünlerimizi çevrimiçi satın alma seçeneğine sahip oldu. İnternet mağazamız ile daha sepete ürün ekleme aşamasında depodaki stok durumunu görebilir ve teslimat süresine göre satın alma kararı verebilirsiniz. Tüm müşteriler tarafından görülebilen şeffaf ve cazip indirim sistemi, alışverişlerinizi doğru bir şekilde planlamanıza da olanak sağlayacaktır. 

İnternet mağazamıza mevcut www.elesa-ganter.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ürün kod ve boyutlarının yer aldığı tablolarda, mevcut parametrelere ek olarak, sipariş sürecini başlatmak için tıklanması gereken net ve brüt fiyat ve bir sepet simgesi olan ek sütunlar yer almaktadır.
 
Müşterilerimiz üyelik oluşturarak E+G hesabının avantajlarından yararlanabilir. Bu hesaba erişim, zaman tasarrufundan belge ve dosyaların kullanılabilirliğine kadar birçok avantaj sunar. Favori ürün listeleri oluşturma, faturaların doğrudan indirilmesi, önceki siparişlerin arşivlenmesi ve yenilenmesi, E+G hesabının sunduğu faydaların bir bölümünü oluşturur. 
Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ilk sıraya koyduk ve platformumuzu kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz ile oluşturduk. Sipariş sürecini kolaylaştırmak için bir dizi çözüm uyguladık. Bunlardan biri de hem şubemiz hem de merkez depo stoklarının günlük olarak güncellenmesidir. Ayrıca, sipariş vermenin ilk aşamasında olan müşteri, yaptığı satın alıma göre hesaplanmış bir indirim oranına sahiptir.

İnternet mağazamız ile 7/24 sipariş verme, anında stok görüntüleme, indirimlerden haberdar olma ve üç boyutlu çizim dosyalarını doğrudan indirme gibi pek çok avantaj elinizin altında!