Dunkermotoren, Online Shop 2.0'ı başlattı

Dunkermotoren, Nisan ayı başında yeni çevrimiçi mağazasını açtı.

  • Mayıs 10, 2021
  • 1284 Görüntüleme
  • Dunkermotoren, Online Shop 2.0'ı başlattı
    Dunkermotoren, Online Shop 2.0'ı başlattı

Yeni çevrimiçi mağaza, sürücü üreticisinin 2018'de web sitesine zaten entegre ettiği bir çevrimiçi ürün yapılandırıcısına dayanmaktadır. Bu, müşterilerin 125.000 olası yapılandırmadan mükemmel sürücüyü çevrimiçi olarak yapılandırmasına, kullanılabilirliği kontrol etmesine ve doğrudan sipariş vermesine olanak tanır. Eşleşen sürücü özellikleri ve 3D modeller de doğrudan indirilebilir.

Online mağaza sadece yeni müşterilere Dunkermotoren'in ürün portföyü hakkında harika bir genel bakış sunmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut müşteriler de ürünlerini hızlı ve kolay bir şekilde sipariş edebilir. Online mağazada özel koşullar ve anlaşmalar otomatik olarak uygulanır. Bilinen ürün numaraları doğrudan mağazaya girilebilir ve müşteriler, mağaza aracılığıyla veya geleneksel yolla yerleştirilmiş olup olmadıklarına bakılmaksızın, önceki tüm siparişlerin geçmişini de kontrol panellerinde bulabilirler.

Dunkermotoren ürünleri için ekspres üretim bu süreçte daha da genişleyecektir. Şu anda stok programındaki 2.000'den fazla ürün birkaç gün içinde yapılandırılabilir, sipariş edilebilir ve teslim edilebilir.

Yeni çevrimiçi mağaza, tüm Avrupa ülkelerinde https://shop.dunkermotoren.de adresinde hemen mevcuttur. ABD ve Çin için varyantlar yıl boyunca takip edecek.
 

Onur Dil

Editör

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

Daha Fazla Yazı İletişim