Pazartesi, 18 Aralık 2017

Log in

Bütün içeriğe ve fonksiyonlara erişim
için lütfen giriş yapın.

Yeni Endüstriyel Ürünler

Dielektrik Film Kapasitörleri

İstikrarlı kapasitans, iyi yalıtım direnci, yüksek dielektrik sabiti ve düşük dağılım faktörü

Yayın tarihi Temmuz 28, 2017 - ( görüntülenme)

tarafından Onur Dil

Kapasitörler elektrikli ürünlerde her yerde bulunur ve elektronik uygulamalarda ve elektrik sistemlerinde çok kullanılır. SABIC, yüksek sıcaklıklarda bile önemli miktarda akım kaçağı ve şarj kaybı olmaksızın uzun süre yüksek miktarda elektrik enerjisi depolayabilen hafif, kompakt, yüksek enerji yoğunluğu kapasitörlerine olan artan ihtiyacı gidermek için, yeni bir polieterimid (PEI) filmi - ULTEM ™ filmi UTF120 piyasaya sunuyor.

ULTEM ™ film UTF120, profesyonel kalitede dielektrik film kondansatörlerinde kullanım için en zorlu teknik talepleri karşılayan, yüksek ısı ve yüksek enerji yoğunluğunda bir dielektrik filmdir. ULTEM ™ film UTF120, istikrarlı kapasitans, iyi yalıtım direnci, yüksek dielektrik sabiti (Dk) ve düşük dağılım faktörü (Df) dahil olmak üzere, çeşitli sıcaklıklarda (-40 ° C ila + 150 ° C) ve frekansta kararlı özellikler sergiler. ULTEM ™ filmin UTF120 tabanlı kondansatörlerin geniş çalışma sıcaklık kapasitesi, güvenilirliği artırır ve konvertör uygulamaları için aktif soğutma ihtiyacını azaltır veya hatta ortadan kaldırır.

'ULTEM ™ filmi UTF120'nin başarılı bir şekilde ticarileştirilmesi, SABIC'in yüksek sıcaklık film kondansatör pazarına girmesini sağladı. Aktif soğutma ihtiyacını ortadan kaldırmak, müşterilerimizin elektrikli araç uygulamalarında daha basit ve daha esnek bir sistem tasarımı yapmalarını sağlayacaktır. Bu aynı zamanda yeni nesil dielektrik film ürünlerine yönelik bir adım taşıdır ve ultra ince film için diğer uygulama alanlarına çeviri olanakları sağlar' demiştir Dr. Alan Tsai, Müdür, Yüksek Performanslı Formlar, Spesiyaller, SABIC. ,

ULTEM ™ film UTF120 mükemmel metal yapışma özelliğe sahip olup, yüksek sıcaklık boyutsal ve mekanik kararlılığından yararlanır ve doğal olarak alev geciktiricidir. ULTEM ™ film UTF120 kullanan kapasitörler, endüstri standardı 260oC yeniden (reflow) lehimleme işlemlerini geçirebilirler. Metalizasyon, kondansatör sargısı ve düzleştirme yoluyla mükemmel bir kullanım sunmak için geliştirilen bu cihaz, mevcut ekipman üzerinde işlenebilir ve düz ve konik metalize edilmiş elektrot tasarımları ve desenli elektrotlar da dahil olmak üzere film folyo ve metalize edilmiş elektrotlar ile onaylanmıştır. Olası uygulamalar, elektronikte LED aydınlatma ve LCD arka ışığı gibi toplu taşıma ve yenilenebilir enerji için film kapasitörleri gibi, otomotivde ise DC / DC dönüştürücüler, elektrikli kompresörler ve yüksek yoğunluklu deşarj (HID) aydınlatma gibi bileşenleri içerir.


Ücretsiz Bilgi Talep et

Endüstri-Dunyasi.com hesabınız ile giriş yapınız

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Lütfen iletişim bilgilerini doldurunuz
Sayfa Başına Gidin

Yeni kayıt aç - Şifrenizi mi unuttunuz?

Hakkında : SABIC Europe

Şirket Profili

Adres - Telefon - Faks 'ı görüntüle

Europaboulevard 1

6135 LD Sittard

Tel.: +31-46-7222222
Faks: +31-46-7220000


Diğer web sayfalarımızda bu firma ilgili ürünler


Bu firmanın diğer ürünleri

Endüstri Dünyasına abone olun

5 yıldan fazla süredir Endüstri Dünyası, endüstriyel karar vericilerin kendi endüstriyel alanlarındaki yeni ürünler ve çözümler ile ilgili başvurdukları temel kaynak olmuştur.

Endüstri Dünyası’nı okuyun