Dal Elektrik; Hassaslık, Güç, Performans.

Falk Wrapflex, Falk Steelflex, Falk Lifelign

  • Dal Elektrik; Hassaslık, Güç, Performans.
    Dal Elektrik; Hassaslık, Güç, Performans.

Türkiye'de ve dünyada 23 yıllık sektör tecrübesi ile Çimento ve Toprak Sanayi Tesisleri için mühendislik hizmeti vermekte ve diğer grup şirketleri ile entegre olarak müşteriye özel ANAHTAR TESLİM projeler yaratmaktadır.

DAL Grubu şirketleri; uzmanlık alanı çimento sektöründe çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir; yeni ve ikinci el ekipman, makine ve tesis tedariği ve montajı konusunda dünyada lider firmalardan biridir. Lojistik şirketi bünyesinde Çimento ve Mineral sanayilerinde kullanılan hammaddelerin tedarik, ticareti konularında da hizmet vermektedir DAL Grubu şirketleri; uzmanlık alanı çimento sektöründe çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir; yeni ve ikinci el ekipman, makine ve tesis tedariği ve montajı konusunda dünyada lider firmalardan biridir. Lojistik şirketi bünyesinde Çimento ve Mineral sanayilerinde kullanılan hammaddelerin tedarik, ticareti konularında da hizmet vermektedir.

DAL Grubu enerji sektöründe radikal çözümler yaratarak en ekonomik maliyetli elektrik ve buhar üreten enerji santralleri kurmaktadır. Ayrıca çevre ve atık değerlendirme prosesleri konularında da projeler üretmektedir. Gurubumuz bünyesinde bulunan uzmanlık alanlarımızdan biri de liman üstü ekipman ve vinç sektöründe verdiğimiz danışmanlık hizmetidir.

DAL Grubu; kurulduğu yıldan bu yana elektrik otomasyon sistemleri ile elektrik motorları ve güç aktarım makineleri tedariği konularında da faaliyet göstermektedir.

Endüstri-Dünyası’nın amacı; endüstriyel mühendisliğine dünyanın her yerinde üretilip Türkiye pazarına sunulan yeni ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi vermektir. Eğer siz de firmanızın yeni ürünlerinin Endüstri Dünyası’nda yer almasını istiyorsanız lütfen teknik basın bültenlerinizi editörlerimize gönderin.

Ürün yazılarımız ile ilgili görüşleriniz ve önerileriniz var ise lütfen editorlerimizle irtibata geçiniz.

More articles İletişim